Znamy mistrza Łowickiej Ligi Futsalu! Wyniki z weekendu 26-27 stycznia

Piłka nożna, Znamy mistrza Łowickiej Futsalu! Wyniki weekendu stycznia - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 28/01/2019 13:41
Martyna Czekalska

Ogrodowa SMS Dąbkowice mistrzem KIA Open I ligi sezonu 2018/2019! „Seledynowi” mogli świętować pierwszy tytuł mistrzowski w Łowickiej Lidze Futsalu dzięki wczorajszej (27 stycznia) wygranej nad Chińską Haczykowscy Subiekt Łowicz 6:2.

11. kolejka KIA Open I ligi (sobota 26 stycznia 2019 r.)
KANCELARIA BOSZ CENTRUM Bełchów – BLOKERSI Łowicz 3:8 (1:4);

br.: Damian Gendek 2 (3’, 20’), Jakub Bylewski 8’ – Rafał Bogus 4 (2’, 3’, 4’, 19’), Jacek Woźniak 2 (14’, 16’), Jarosław Burzykowski 7’, Kacper Jaros 20’.
Kancelaria: Bartłomiej Płuszka, Hubert Matyjas, Dawid Matyjas, Damian Gendek, Jakub Bylewski.
Blokersi: Jarosław Burzykowski – Kacper Jaros, Rafał Bogus, Jacek Woźniak, Jakub Jędrachowicz.

CHIŃSKA HACZYKOWSCY SUBIEKT Łowicz - BO-DACH Grudze 7:3 (1:1);
br.: Igor Sobalczyk 3 (7’, 19’, 20’), Dawid Sarafiński 2 (15’, 16’), Robert Hyży 2 (17’, 19’) – Michał Redzisz 2 (8’, 18’), Karol Kruk 17’.
Chińska: Robert Nowogórski – Dawid Sarafiński, Robert Hyży, Igor Sobalczyk, Kamil Bartosiewicz, Tomasz Rembowski, Jan Haczykowski, Kamil Bartos.
Bo-Dach: Sebastian Sobieszek - Michał Redzisz, Karol Kruk, Paweł Wojda, Mateusz Bartosiewicz, Przemysław Wilk, Mateusz Borowski.

FANTAZJA Głowno – PP Chruślin 2:2 (0:1);
br.: Eryk Ignatowski 17’, Michał Gamla 20’ – Michał Warda 2’, Adrian Zieliński 18’
Fantazja: Adrian Bakalarz - Przemysław Szubert, Michał Gamla, Dariusz Florczak, Eryk Ignatowski, Aleksy Waśkiewicz, Antoni Waśkiewicz.
PP Chruślin: Przemysław Boczek, Robert Liberski, Michał Warda, Oktawian Andrzejczak, Łukasz Kasiński, Kamil Janikowski, Adrian Zieliński.
Żółte kartki: Łukasz Kasiński, Adrian Zieliński i Oktawian Andrzejczak (wszyscy PP Chruślin) oraz Przemysław Szubert (Fantazja).

NOVUM PĘDZĄCE IMADŁA Łowicz - OGRODOWA SMS Dąbkowice 1:1 (1:0);
br.: Michał Fabijański 10’ – Kamil Łojszczyk 20’.
Novum: Rafał Bogus – Piotr Gawlik, Michał Fabijański, Sebastian Zwierz, Damian Janik, Roman Perizhok.
Ogrodowa: Jacek Milczarek – Krystian Siatkowski, Maciej Wyszogrodzki, Kamil Łojszczyk, Piotr Jaworski, Krzysztof Adamski.

Tabela po 11. kolejkach KIA Open I ligi – grupa „mistrzowska”
1. OGRODOWA SMS Dąbkowice        11    17    37-16
2. NOVUM PĘDZĄCE IMADŁA Łowicz    11    13    35-23
3. CHIŃSKA HACZYKOWSCY Subiekt Łowicz    10    11    55-42
4. RENIX DA GRASSO Łowicz        10    9    36-26
5. BO-DACH Grudze             11    8    34-44

Tabela po 11. kolejkach KIA Open I ligi – grupa „spadkowa”
1. BLOKERSI  Łowicz            11    10    38-38
2. DRUŻYNA KIA Łowicz            10    8    27-27
3. FANTAZJA Głowno             10    5    35-43
4. KANCELARIA BOSZ CENTRUM Bełchów    11    5    36-57
5. PP Chruślin                11    3    27-44

12. kolejka KIA Open I ligi (niedziela 27 stycznia 2019 r.)
BLOKERSI Łowicz – FANTAZJA Głowno 3:5 (1:3);

br.: Rafał Bogus 3 (3', 14', 17') - Mateusz Stępień 2 (2', 5'), Damian Mospinek 2 (13', 17'), Michał Gamla 10'.
Blokersi: Jarosław Burzykowski - Rafał Kołaczyński, Kacper Jaros, Rafał Bogus, Jacek Woźniak, Jakub Jędrachowicz, Michał Bryszewski, Kamil Mitrowski.
Fantazja: Jakub Niedomagała – Damian Mospinek, Przemysław Szubert, Michał Gamla, Mateusz Stępień, Eryk Ignatowski,  Antoni Waśkiewicz.

RENIX DA-GRASSO Łowicz – NOVUM PĘDZĄCE IMADŁA Łowicz 1:3 (0:2);
br.: Patryk Sekuła 2' - Damian Janik 3', Michał Fabijański 10', Piotr Gawlik 18'.
Żółta kartka: Damian Janik (Pędzące).
Renix: Dawid Feliga – Patryk Sekuła, Michał Świdrowski, Bartłomiej Tkacz, Piotr Tkacz, Mariusz Trakul, Daniel Wasiak, Łukasz Zabost.
Novum: Rafał Bogus – Piotr Gawlik, Michał Fabijański, Sebastian Zwierz, Damian Janik, Roman Perizhok.

DRUŻYNA KIA Łowicz – KANCELARIA BOSZ CENTRUM Łowicz 5:4 (4:2);
br.: Radosław Kuciński 4 (3', 4', 5', 9'), Andrzej Grzegorek 15' - Damian Gendek 3 (7', 8', 14'), Hubert Matyjas 16'.
KIA: Rafał Gospoś – Patryk Pomianowski, Kacper Rześny, Mariusz Jędrzejewski, Andrzej Grzegorek, Radosław Kuciński.
Kancelaria: Patryk Ciećwierz – Bartłomiej Płuszka, Adam Salamon, Hubert Matyjas, Dawid Matyjas, Bartłomiej Bakalarski, Damian Gendek.

OGRODOWA SMS Dąbkowice – CHIŃSKA HACZYKOWSCY SUBIEKT Łowicz 6:2 (3:1);
br.: Maciej Wyszogrodzki 4 (4', 5', 11', 20'), Krystian Siatkowski 10', Krzysztof Adamski 20' - Robert Hyży 3', Dawid Sarafiński 17'.
Ogrodowa: Jacek Milczarek – Krystian Siatkowski, Kamil Łojszczyk, Maciej Wyszogrodzki, Tomasz Czajkowski, Krzysztof Adamski.
Chińska: Robert Nowogórski – Dawid Sarafiński, Robert Hyży, Igor Sobalczyk, Kamil Bartos, Jan Haczykowski, Tomasz Rembowski.

Tabela po 12. kolejkach KIA Open I ligi – grupa „mistrzowska”
1. OGRODOWA SMS Dąbkowice        12    20    43-18
2. NOVUM PĘDZĄCE IMADŁA Łowicz    12    16    38-24
3. CHIŃSKA HACZYKOWSCY Subiekt Łowicz    11    11    57-48
4. RENIX DA GRASSO Łowicz        11    9    37-29
5. BO-DACH Grudze             11    8    34-44

Tabela po 12. kolejkach KIA Open I ligi – grupa „spadkowa”
1. DRUŻYNA KIA Łowicz            11    11    32-31
2. BLOKERSI  Łowicz            12    10    41-43
3. FANTAZJA Głowno             11    8    40-46
4. KANCELARIA BOSZ CENTRUM Bełchów    12    5    40-62
5. PP Chruślin                11    3    27-44

9. kolejka Julomax II ligi (niedziela 27 stycznia 2019 r.)
MARBUD Chąśno – DĄBRO Łowicz 2:2 (1:2);

br.: Sebastian Lenarczyk 5’, Bartłomiej Skoneczny 20’ – Hubert Sobolewski 2’, Daniel Małek 6’.

ALCATRAZ Łowicz – SUBIEKT Nieborów 4:3 (0:0);
br.: Krzysztof Papuga 3 (19’, 21’, 24’), samobójcza (Piotr Skoneczny) 23’ – Konrad Wolski 13’, Patryk Kośmider 18’, Marcin Marciniak 19’.
Żółta kartka: Przemysław Plichta (Alcatraz).

FC Łaguszew – OLIMPIA Chąśno 4:5 (3:1);
br.: Mateusz Klimczak 2 (8’, 9’), Przemysłąw Żaczek 11’, Kamil Szufliński 13’ – Daniel Bończak 2 (12’, 14’), Marcin Matuszewski 2 (16’, 21’), Przemysław Zabost 20’.
Żółta kartka: Mateusz Dobrzyński (Łaguszew).

KS STEFAN Łowicz – DRINK TEAM Głowno 0:6 (0:3);
br.: Damian Szatan 3 (2’, 9’, 22’), Marcin Górski 2 (14’, 24’), Rafał Kucharski 11’.

JURNY GLADIATOR Żychlin – BŁĘKITNI II Dmosin 3:4 (3:3);
br.: Piotr Petera 7’, Marcin Petera 9’, Kamil Błęcki 12’ – Maciej Borowski 3 (4’, 5’, 12’), Mariusz Supera 15’.

BŁĘKITNI Dmosin – RC DESIGN VICTORIA Bielawy 6:1 (1:0);
br.: Mateusz Wardziński 2 (15’, 18’), Piotr Knera 11’, Bartłomiej Sibielak 20’, Cyprian Kotlarek 23’, samobójcza (Konrad Wojciechowski) 23’ – Przemysław Grzegory 19’.

BAUMIT Łowicz – AKACJOWA TEAM Dzierzgów 1:4 (1:1);
br.: Dominik Czeczko 12’ – Paweł Osóbka 2 (16’, 17’), Karol Moskwa 6’, Marek Jaworski 24’.

Tabela po 9. kolejkach Julomax II ligi
1. BŁĘKITNI Dmosin            9    21    31-13
2. OLIMPIA Chąśno            9    20    31-21
3. ALCATRAZ Łowicz        9    19    34-21
4. BŁĘKITNI II Dmosin             9    19    22-13
5. MARBUD Chąśno            9    19    35-18
6. DĄBRO Łowicz              9    15    23-16
7. FC Łaguszew            9    15    23-19
8. SUBIEKT Nieborów        9    15    20-17
9. AKACJOWA TEAM Dzierzgów    9    13    22-22
10. RC DESIGN VICTORIA Bielawy    9    8    19-30
11. BAUMIT Łowicz            9    7    19-25
12. DRINK TEAM Głowno        9    4    17-24
13. KS STEFAN Łowicz        9    4    6-34
14. JURNY GLADIATOR Żychlin    9    1    11-40

7. kolejka Zina III ligi (sobota 26 stycznia 2019 r.)
BEZEDURA Łowicz – VAGAT Domaniewice 1:0 (1:0);

br.: Paweł Karwat 9’.

VINCI Łowicz – KARCZMA BEDNARSKA Bednary 1:1 (0:1);
br.: Hubert Taczalski 23’ – Damian Trałut 11’.

START Złaków Borowy – ZOOKSY HA HA HA ! Łowicz 2:4 (1:3);
br.: Dominik Lus 12’, Wojciech Kośmider 15’ – Mariusz Dylik 2 (11’, 23’), Michał Trzoska 8’, Jakub Papuga 10’.
Żółta kartka: Sebastian Malinowski (Start).

WKS 10 PP POLSKA Łowicz – STRAŻACY ITV MEDIA Łowicz 4:2 (0:0);
br.: Michał Brandt 2 (19’, 24’), Krzysztof Trepa 18’, Mateusz Szafarowicz – Mariusz Ciesielski 2 (17’, 24’).

OSP SOCCER Stachlew – VICTORIA Zabostów 1:3 (0:1);
br.: Mateusz Podkoń 18’ – Rafał Gładki 2 (6’, 24’), Mateusz Konieczny 15’.
Żółta kartka: Rafał Gładki (Victoria).

FC Jeziorko – ZSCKR Zduńska Dąbrowa 1:4 (0:2);
br.: Adrian Grzanka 24’ – Wojciech Guzek 2 (11’, 14’), Daniel Bogucki 5’, Szymon Wódka 13’.

Tabela po 7. kolejkach Zina III ligi
1. STRAŻACY ITV MEDIA Łowicz     7    16    21-10
2. VINCI Łowicz            7    12    22-12
3. ZSCKR Zduńska Dąbrowa    7    10    14-12
4. START Złaków Borowy        7    10    21-20
5. BEZEDURA Łowicz        7    10    11-12
6. KARCZMA BEDNARSKA Bednary    7    10    11-13
7. WKS 10 PP POLSKA Łowicz    7    9    14-17
8. VICTORIA Zabostów        7    9    16-21
9. VAGAT Domaniewice        7    8    15-12
10. ZOOKSY HA HA HA! Łowicz     7    8    18-19
11. FC Jeziorko            7    7    15-25
12. OSP SOCCER Stachlew        7    7    10-15

7. kolejka Robkol IV ligi (niedziela 27 stycznia 2019 r.)
SHOW TEAM Łowicz – FC Jamno 3:3 (1:1);

br.: Paweł Kutkowski 2 (7’, 24’), Kamil Wojda 18’ – Robert Kubiak 2 (2’, 21’), Konrad Plichta 13’
Żółte kartki: Mateusz Uczciwek (Jamno) oraz Piotr Kutkowski (Show Team).

LAMELA Łowicz – OSP Seligów 2:6 (1:3);
br.: Mateusz Wójcik 10’, Patryk Janicki 23’ – Piotr Drzewic 2 (5’, 24’), Sebastian Ratajczyk 2 (18’, 19’), Maciej Płatek 7’, Rafał Stokowski 12’.

MIKOBA UNITED Klewków – FENIX Boczki Chełmońskie 2:2 (0:1);
br.: Rafał Gala 2 (16’, 24’) – Tomasz Sierota 9’, Dominik Łukawski 17’.

ŻUBERKI Łowicz – KOLEJARZ Łowicz 1:4 (0:1);
br.: Kamil Balik 24’ – Robert Jaros 4 (10’, 17’, 21’, 22’).

GUMINEX Gzinka – KS Ostrowiec 1:1 (0:0);
br.: Błażej Grzegory-Raróg 17’ – Michał Dobrzyński 22’.

Tabela po 7. kolejkach Robkol IV ligi
1. MIKOBA UNITED Klewków    7    19    22-9
2. FC Jamno                7    13    17-12
3. OSP Seligów            7    12    20-16
4. FENIX Boczki Chełmońskie    7    11    18-11
5. LAMELA Łowicz            7    11    20-14
6. KOLEJARZ Łowicz        7    10    9-13
7. SHOW TEAM Łowicz        7    8    21-18
8. KS Ostrowiec            7    4    13-18
9. GUMINEX Gzinka            7    4    7-28
10. ŻUBERKI Łowicz        7    3    12-20

7. kolejka V ligi (sobota 26 stycznia 2019 r.)
CZARNI Bednary - START JUNIOR Złaków Borowy 3:4 (3:1);

br.: Dawid Kaczmarek 6’, Sebastian Jarosiński 8’, Artur Pawłowicz 10’ – Krzysztof Motyl 2 (14’, 21’), Krystian Podleśny 5’, Michał Malesa 15’.
Żółta kartka: Miłosz Szcześniak (Czarni).

OLIMPIA JUNIOR Chąśno – PIOTRTRANS BLICH Łowicz 0:1 (0:0);
br.: Mateusz Buczek 15’.
Żółta kartka: Kamil Brzozowski (Piotrtrans).

ZSCKR II Zduńska Dąbrowa – IZOLATOR Łowicz 2:6 (1:3);
br.: Piotr Jagodziński 12’, Dawid Łysio 23’ – Mateusz Szymański 2 (5’, 24’), Kacper Miazek 2 (6’, 17’), Michał Perzyna 2 (7’, 18’).

SPARTA Piątek – KOMTRANS Bednary 3:1 (2:1);
br.: Norbert Gawryszczak 2 (8’, 23’), Adrian Bartczak 6’ – Krystian Białas 12’.

NIEOBLICZALNI Głowno – GAS-TRUCK Łowicz 4:2 (2:2);
br.: Damian Bednarski 2 (1’, 18’), Marcin Jezierski 2 (7’, 17’) – Mateusz Materek 1’, Sebastian Bródka 8’.

Tabela po 7. kolejkach V ligi
1. NIEOBLICZALNI Głowno        7    21    35-4
2. SPARTA Piątek            7    18    24-11
3. PIOTRTRANS BLICH Łowicz    7    15    25-10
4. START JUNIOR Złaków Borowy    7    12    16-21
5. KOMTRANS Bednary        7    12    35-17
6. IZOLATOR Łowicz        7    12    27-20
7. CZARNI Bednary            7    4    9-38
8. ZSCKR II Zduńska Dąbrowa    6    3    9-25
9. OLIMPIA JUNIOR Chąśno    6    3    6-22
10. GAS-TRUCK Łowicz        7    1    12-30

Reklama

Znamy mistrza Łowickiej Ligi Futsalu! Wyniki z weekendu 26-27 stycznia komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez lowicz24.eu, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Agencja Reklamowa ZU-AN z siedzibą w Łowicz 99-400 , Stanisławskiego 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"