Znowu niebezpiecznie przy komendzie

Wypadki i kolizje, Znowu niebezpiecznie komendzie - zdjęcie, fotografia
 • Fotka nr 0 z 4
 • Fotka nr 1 z 4
 • Fotka nr 2 z 4
 • Fotka nr 3 z 4
Portal lowicz24.eu 10/06/2018 21:04
Katarzyna Gajda

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną kolizji, do której doszło dziś, 10 czerwca przy Komendzie Powiatowej Policji w Łowiczu.

Do zdarzenia doszło przed godziną 14. Brali w niej udział skoda roomster oraz volkswagen golf. Pierwszym z pojazdów ulicą Bonifraterską w kierunku policji podróżowała 72-latka z powiatu pułtuskiego. Volkswagenem ulicą Długą, od drogi krajowej nr 14 w kierunku centrum miasta jechała 31-latka z naszego powiatu.

Z policyjnych ustaleń wynika, że starsza kobieta nie zastosowała się do znaku „stop” i wymusiła pierwszeństwo na volkswagenie. Samochód uderzył w budynek komendy.

Na miejscu interweniowały wszystkie służby – policja, pogotowie oraz straż pożarna. Na szczęście nikt nie został poszkodowany, chociaż przybyli na miejsce strażacy udzielili pomocy jednej z kierujących. Obrażenia kobiety nie wymagały hospitalizacji.

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu w tym samym miejscu doszło do podobnego zdarzenia. Wówczas samochód „skasował” zakratowane okno policyjnego budynku.

Znowu niebezpiecznie przy komendzie komentarze opinie

 • gość 2018-06-10 22:15:05

  Myślę, że często problem wiąże się z ograniczoną widocznością (jadąc Bonifraterską) przez zaparkowane zbyt blisko skrzyżowania samochody na ul. Długiej od strony ul. Podgrodzie. Bardzo często tamtędy jeżdżę i często występuje taki problem i aż dziwie się, że Panowie i Panie z komendy mając to pod nosem nie zauważają problemu i nie wyciągają konsekwencji względem tych kierowców - może sami tam parkują ;) Potwierdza to jakby schemat kolizji na tej krzyżówce - najczęściej auto jadące Długą od Podgrodzia "tłucze" jadące Bonifraterską od ronda przy SP2.
  Miał być też ścięty róg ogrodzenia liceum by zwiększyć widoczność (jadąc od Przyrynku) i tego też jakoś nie ma.

 • Gość - niezalogowany 2018-06-10 23:51:24

  Pod latarnią zawsze najciemniej...

 • Gość - niezalogowany 2018-06-11 06:33:27

  Zróbcie też porządek z zaparkowanymi samochodami na skrzyżowaniu przy kościele na dlugiej

 • Gość - niezalogowany 2018-06-11 08:31:44

  Dokładnie, zwlaszcza od strony Podgrodzia samochody parkują przy podwójnej ciągłej i nawet zatrzymując się można nie zauważyć, ze coś nadjeżdża.

 • gość 2018-06-12 06:16:23

  Proszę też zwrócić uwagę z jaka prędkością wjeżdżają kierowcy od strony obwodnicy w kierunku centrum miasta , a są tam dwa przejścia dla pieszych.

 • Boniek ale nie ten śmierdziel - niezalogowany 2018-06-28 23:02:51

  I po raz kolejny wychodzi z wora czyjaś głupota i niemyślenie.Zamiast pobudować rondo tam gdzie słaba widoczność i duży ruch bo auta z trasy skręcają na centrum w tę ulicę to NIE! Trzeba zrobić rondo tam gdzie jest dobra widoczność,mniejszy ruch i masa znaków informująca o tym że w pobliżu jest szkoła i każdy zwalnia.To samo z rondem na Piłsudskiego.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama