Znowu wielkie emocje w meczu Księżaka. Łowiczanie odrobili dużą stratę, ale nie zdołali wygrać w Słupsku

Koszykówka, Znowu wielkie emocje meczu Księżaka Łowiczanie odrobili dużą stratę zdołali wygrać Słupsku - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 12/10/2019 21:49
Martyna Czekalska

Szalony mecz Księżaka Łowicz z STK Czarnymi Słupsk! Łowiczanie zdołali odrobić ponad 20-punktową stratę, ale w końcówce lepsi byli rywale, którzy wygrali 81:78.

Podopieczni trenera Michała Spychały fatalnie rozpoczęli sobotni (12 października) mecz w Słupsku. Pierwszą kwartę przegrali 8:24, a do szatni schodzili z aż 22-punktową stratą (29:51).

I kiedy mogłoby się wydawać, że jest już po zawodach, po kapitalnej trzeciej kwarcie łowiczanie zbliżyli się do rywali na zaledwie dwa punkty (55:57). W tej części pojedynku przyjezdni odnotowali imponującą serię, zdobywając pod rząd aż osiemnaście punktów! Motorem napędowym gości był Mikołaj Grod, który celnie rzucał i rządził pod koszem zbierając piłki.

A to nie wszystko, bo na początku decydującej kwarty Księżak najpierw doprowadził do remisu (57:57), a później wyszedł nawet na prowadzenie (63:62). Końcówka należała jednak do miejscowych, którzy ostatecznie wygrali 81:78.

Najskuteczniejszymi zawodnikami Księżaka byli Mikołaj Grod (21 punktów) i Arkadiusz Kobus (20). Dodatkowo Grod odnotował aż 15 zbiórek.

Już w najbliższą środę (16 października) o godz. 18:30 łowiczanie podejmą we własnej hali Elektrobud-Investment ZB Pruszków.

STK Czarni Słupsk - KS Księżak Łowicz 81:78 (24:8, 27:21, 6:26, 24:23)
Księżak:
Mikołaj Grod 21 (2x3, 15 zb), Piotr Robak 11 (1x3), Mikołaj Stopierzyński 9 (1x3), Przemysław Tradecki 5 (1x3), Łukasz Ratajczak 2 oraz Arkadiusz Kobus 20 (3x3), Michał Samsonowicz 5, Mikołaj Czyż 4, Bartosz Włuczyński i Michał Świderski.
Najwięcej dla Czarnych: Patryk Pełka 20 (11 zb).

Fot. KS Księżak Łowicz Facebook

Znowu wielkie emocje w meczu Księżaka. Łowiczanie odrobili dużą stratę, ale nie zdołali wygrać w Słupsku komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama