"Zostań Policjantem" - spotkanie w PUP Łowicz

Komunikaty policji , Zostań Policjantem spotkanie Łowicz - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 18/11/2019 13:32
LIS 22
pup łowicz godz: 10:00

W piątek, 22 listopada o godzinie 10.00 w Powiatowym Urzędzie Pracy odbędzie się kolejne spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu, zorganizowane dla osób zainteresowanych służbą w Policji.

W Powiatowym Urzędzie Pracy w Łowiczu odbędzie się kolejne spotkanie dotyczące służby w Policji.

Spotkanie będzie miało charakter informacyjny, dotyczyć będzie szczegółów związanych z rekrutacją, ale również wymogów, jakie musi spełnić każdy kandydat. 

Jest dedykowane dla osób zainteresowanych podjęciem służby w Policji. Uczestnikom  zostaną przedstawione szczegóły  związane z rekrutacją, ale również wymogi, jakie musi spełnić każdy kandydat ubiegający się o przyjęcie do służby w Policji.

Ponadto dla ułatwienia, zainteresowani będą mogli pobrać dokumenty niezbędne do złożenia w Zespole Kadr i Szkolenia.

Poszukiwane są osoby odpowiedzialne, ambitne, które chcą założyć w przyszłości mundur i pracować na rzecz bezpieczeństwa naszego powiatu.

"Zostań Policjantem" - spotkanie w PUP Łowicz komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama