"Zostań Policjantem" - spotkanie w PUP Łowicz

Portal lowicz24.eu 22/11/2019 12:01

W piątek, 22 listopada w Powiatowym Urzędzie Pracy odbyło się spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu, zorganizowane dla osób zainteresowanych służbą w Policji.

Spotkanie było dwuetapowe.

Pierwszą część, spotkanie z klasą mundurową z II LO w Łowiczu poprowadziła doradca zawodowy - Aneta Ruta na temat asertywności i rozwoju zawodowego.

Natomiast drugi etap -  to kolejne spotkanie dotyczące służby w Policji.

Miało ono charakter informacyjny i dotyczyło szczegółów związanych z rekrutacją, ale również wymogów, jakie musi spełnić każdy kandydat. 

Spotkanie, na którym przedstawiono szczegóły  związane z rekrutacją, ale również wymogi, jakie musi spełnić każdy kandydat ubiegający się o przyjęcie do służby w Policji, cieszyło się sporym zainteresowaniem.

Ponadto dla ułatwienia, zainteresowani mogli już dziś pobrać dokumenty niezbędne do złożenia w Zespole Kadr i Szkolenia.

Policja do pracy poszukuje osób odpowiedzialnych, ambitnych, które chcą założyć w przyszłości mundur i pracować na rzecz bezpieczeństwa naszego powiatu.

"Zostań Policjantem" - spotkanie w PUP Łowicz komentarze opinie

  • gość 2019-11-22 13:31:41

    Ale ustawka, aby sala nie była pusta przyprowadzono do PUP szkołę.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama