ŻTC BIKE RACE 2017 w Łyszkowicach

Kolarstwo, Łyszkowicach - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 27/04/2017 20:44

30 kwietnia odbędzie się drugi etap cyklu kolarskiego ŻTC BIKE RACE. W ostatnią niedzielę miesiąca stolica polskiego kolarstwa przenosi się do Łyszkowic!

 

 Start zawodów nastąpi tradycyjnie już o godzinie 12:00. W zależności od kategorii wiekowej kolarze będą rywalizować na dystansie od 24,2 do 96,8 kilometra. Start i meta zlokalizowane będą w Łyszkowicach przy ulicy Gminnej, następnie cykliści wyjadą z Łyszkowic ulicą Księstwa Łowickiego, przez Parysówkę, Kresy, Pszczonówkę, Kaperę, Bobrowo, Starą Wieś, Uchań Górny, Kalenice i Baranówkę do przejazdu nad A2. Po przecięciu peleton skieruje się na północ przez Rozdzielnię okrążając Czatolin, po czym powróci do przejazdu nad A2 i wjedzie do Łyszkowic, dalej w prawo w ulicę Wolności i do ulicy Gminnej, gdzie będzie meta. Po zakończeniu wszystkich wyścigów, około 15:30 planowane jest podsumowanie imprezy i dekoracja zwycięzców.

- Jeśli wierzyć zapewnieniom synoptyków, czeka nas piękna, słoneczna pogoda. Zatem nie pozostaje nic innego, tylko stanąć do rywalizacji o miano najlepszego kolarza Rally Łyszkowice 2017 – zachęca Przemysław Popek, odpowiedzialny za kontakt z mediami.

W tym roku cykl imprez kolarskich ŻTC BIKE RACE odbywa się od kwietnia do września i składa się z 11 etapów rozgrywanych na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego. Pierwszy etap odbył się w Grójcu (23 kwietnia), kolejne miejsca kolarskich wydarzeń to Łyszkowice, Mińsk Mazowiecki, Rawa Mazowiecka czy Góra Kalwaria. Szczegółowy terminarz znajdziecie Państwo tutaj.

Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Zachęcamy do oglądania i kibicowania kolarzom.

 

ŻTC BIKE RACE 2017 w Łyszkowicach komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama