Zwłoki dwóch mężczyzn. Policjanci podejrzewają samobójstwa

Kronika policyjna, Zwłoki dwóch mężczyzn Policjanci podejrzewają samobójstwa - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 27/02/2017 11:46

W miniony weekend policjanci z Łowicza na ulicy Koszarowej i Mostowej ujawnili ciała dwóch mężczyzna. Wiele wskazuje na to, że obaj targnęli się na swoje życie.

 

 W sobotę (25.02) około godziny 21 na ul. Koszarowej w Łowiczu ujawniono zwłoki mężczyzny. - Był to 66-latek z Łowicza - informuje podkom. Urszula Szymczak, rzecznik prasowy łowickiej policji.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wykonali oględziny pod nadzorem prokuratora. Na jego polecenie zwłoki zabezpieczono do dalszych badań.

Następnego dnia (26.02) na ulicy Mostowej ujawniono zwłoki 61-latka, mieszkańca Łowicza. W tym przypadku także zabezpieczono miejsce zdarzenia, wykonano oględziny pod nadzorem prokuratora.

- Trwające czynności, w tym momencie wskazują, że mężczyzna mógł targnąć się na swoje życie – mówi rzecznik Szymczak.

Śledztwo w obu sprawach prowadzi Prokuratura Rejonowa w Łowiczu.

 

Zwłoki dwóch mężczyzn. Policjanci podejrzewają samobójstwa komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama