Zwycięstwo Zdzisława Orzechowskiego w 1. turnieju GPPW w tenisie stołowym

Tenis stołowy, Zwycięstwo Zdzisława Orzechowskiego turnieju tenisie stołowym - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 10/09/2019 09:20
Martyna Czekalska

Łowiczanin Zdzisław Orzechowski zwyciężył w pierwszym z dziewięciu turniejów Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym.

Zawody inaugurujące sezon 2019/2020 odbyły się w dniach 7-8 września w Bilczy (woj. świętokrzyskie). Dla Zdzisława Orzechowskiego był to pierwszy start w kategorii wiekowej 80+. Doświadczony tenisista stołowy z Łowicza okazał się najlepszy.

- Finał z Adamem Hnydą wygrałem 3:0, ale po wyrównanej walce – informuje Zdzisław Orzechowski. Jak dodaje, jego rywal ma kilka zwycięstw na arenie międzynarodowej i krajowej. Trzecie miejsce zajęli ex aequo Mirosław Karczmarczyk (Gdynia) i Teofil Czekaj (Lublin).

Wszystkie turnieje w ramach Grand Prix Polski Weteranów zostaną rozegrane do maja 2020 roku. - Jak zdrowie dopisze, będzie więcej zwycięstw w tym sezonie – zapowiada łowiczanin.

Zwycięstwo Zdzisława Orzechowskiego w 1. turnieju GPPW w tenisie stołowym komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama