Bistro Na Rogu Łowicz adres - opinie

Bistro Na Rogu

To miejsce na szybki lunch w Łowiczu. W naszym menu oferujemy: hamburgery, hot dogi, tortille, zapiekanki z pieca, frytki, nuggetsy, bułki z pieczarkami. Wszystko to doprawione sosami.
W upalne dni ochłodzimy się lodami, zjemy smaczne gofry i rurki z bitą śmietaną. Pragnienie ugasimy: kawą, herbatą, napojami z lodem.
Każdy znajdzie coś dla siebie. To co nas wyróżnia to, świeżość i jakość oferowanych potraw. Wszystkie dania wydajemy na bieżąco. Można je zjeść na miejscu, wziąć na wynos.
Znajdziecie nas na Trójkątnym Rynku w Łowiczu.
Zapraszamy.

Bistro Na Rogu adres

  • Adres: 99-400 Łowicz, Nowy Rynek 2
  • Telefon:

Bistro Na Rogu opinie

Dodawać oceny mogą tylko zalogowani użytkownicy.


Firmy z tej kategoriiOgłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


 Reklama