Chatka - przedszkole i sala zabaw Łowicz adres - opinie

Chatka to już drugie wyjątkowe prywatne przedszkole i sala zabaw w Łowiczu.
Dzięki zaufaniu i pozytywnym opiniom dzieci z TereFere i zgłaszanym przez rodziców potrzebom, stworzyliśmy Chatkę na osiedlu Bratkowice!

Chatka powstała, abyście mogli spędzić z Waszymi Dziećmi miłe chwile, którym towarzyszyć będzie zarówno wspaniała zabawa jak i aktywny wypoczynek. Zaprojektowaliśmy ją w taki sposób by Państwa Dzieci mogły zwiększać swoją koordynację ruchową, poprawić sprawność fizyczną i intelektualną poprzez przygotowane przez nas różnego rodzaju zabawy i tematyczne warsztaty.

W naszym prywatnym przedszkolu i sali zabaw przygotowaliśmy do dyspozycji Dzieci m.in.:
1. Sala zabaw z bezpieczną konstrukcją zabawową.
2. Sala z podłogą interaktywną (Magiczny Dywan)!
3. Duży plac zabaw pod chmurką :)
4. Klocki i zabawki edukacyjne

Rodziców i opiekunów zapraszamy do naszej przytulnej klubokawiarni gdzie w wygodnych fotelach i na mięciutkich kanapach mogą złapać oddech i odpoczywając posmakować dobrej kawy i herbaty.

A wszystko to na osiedlu Bratkowice w Łowiczu!

Chatka - przedszkole i sala zabaw adres

Chatka - przedszkole i sala zabaw opinie

Dodawać oceny mogą tylko zalogowani użytkownicy.


Firmy z tej kategoriiOgłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


 Reklama