Fitness Academy Łowicz adres - opinie

KONTAKT:
FITNESS ACADEMY S.C. WIKTOR ŻYTO, MICHAŁ PLESIŃSKI

ul. Kozia 1 , 99-400 Łowicz („Panorama” I piętro) +48 505 418 935 [email protected]
Godzina otwarcia
Poniedziałek – Piątek od 8:00 do 22:00
Sobota od 8:00 do 16:00
Niedziela od 14:00 do 20:00
Święta NieczynneOPIS ZAJĘĆ
Siłownia
W naszym klubie spotkasz nie tylko najwyższej jakości sprzęt, ale również doświadczonych, wykwalifikowanych trenerów, którzy ułożą dla Ciebie plan treningowy dostosowany do Twoich możliwości czasowych i umiejętności, a następnie zmobilizują do systematycznej pracy nad własnym ciałem.Naszą misją jest dawać zdrowie, szczęście i pełnie energii poprzez aktywność fizyczną! Niech nasza Pasja stanie się Twoją Pasją!

Aktywność w okresie ciąży korzystnie wpływa na samopoczucie przyszłej mamy. Przynosi ulgę dla kręgosłupa oraz pomaga zmniejszyć dolegliwości związane z żylakami, opuchnięciami czy drętwieniem nóg.
Na skutek często przyjmowanej pozycji siedzącej narażamy nasz kręgosłup na nadmierne napięcia i naprężenia.Ich częstym następstwem są dokuczliwe bóle pleców.
Niewielka intensywność i nieskomplikowany pod względem koordynacyjnym zestaw ćwiczeń, pozwalają uczestniczyć w nich wszystkim, bez względu na wiek i wydolność fizyczną.
Jeśli chcesz mieć płaski brzuch, szczupłe uda i jędrne pośladki to są to ćwiczenia dla ciebie! Trenuj ABT – poprawisz swoją kondycję, zdrowie, figurę, ale przede wszystkim samoocenę!
Trening na stepie gwarantuje intensywne spalanie tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym modelowaniu ciała i delikatnym rzeźbieniu mięśni łydek, ud, pośladków oraz brzucha.
Fat Burning to trening oparty na nieskomplikowanej choreografii, utrzymany na poziomie średniej intensywności (bez skoków, wymachów, czy energicznych ruchów), będzie idealny dla osób lubiących, ruch, taniec.
Zajęcia Fitness
1. Zajęcia dla kobiet w trakcie i po ciąży - Ćwiczenia w trakcie ciąży, oraz po jej zakończeniu poprawiają krążenie w tkance skórnej dzięki czemu uelastyczniają ją, zmniejszając znacznie ryzyko wystąpienia rozstępów skórnych. Zwiększony przepływ krwi przez ciało zmniejsza dolegliwości, takie jak bóle głowy i krzyża. Systematyczne ćwiczenia poprawiają ruchomość i elastyczność stawów biodrowych. Wzmocniona zostaje ogólna kondycja ruchowa oraz równowaga. Dzięki ćwiczeniom następuje regulacja przemiany materii, co pozwala zapobiec nadmiernemu przyrostowi masy ciała, czyli nadwadze.

2. Zdrowy kręgosłup - Na skutek często przyjmowanej pozycji siedzącej narażamy nasz kręgosłup na nadmierne napięcia i naprężenia.
Ich częstym następstwem są dokuczliwe bóle pleców. Specjalnie przygotowane ćwiczenia prowadzone przez instruktora pozwolą złagodzić następstwa nieprawidłowych nawyków i zapobiegać ich pogłębianiu.

3. Just Fit -Zajęcia statyczne o umiarkowanej intensywności, których głównym celem jest ujędrnienie i rzeźbienie ciała oraz modelowanie sylwetki. Dodatkowo wzmocnisz mięśnie, poprawisz kondycję oraz wytrzymałość organizmu, zwiększysz siłę oraz jędrność i elastyczność mięśni, a także utracisz tkankę tłuszczową. Zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką, następnie przechodzimy do ćwiczeń wzmacniających mięśnie brzucha, ud, pośladków, ramion i pleców. Zajęcia kończą się rozciąganiem i chwilą relaksu. Niewielka intensywność i nieskomplikowany pod względem koordynacyjnym zestaw ćwiczeń, pozwalają uczestniczyć w nich wszystkim, bez względu na wiek i wydolność fizyczną.Te zajęcia zalecane są osobom początkującym, z uwagi na umiarkowane tempo.
4.ABT - ABT to skrót od angielskich słów: abdominal, buttocks, thighs, oznaczajacy: brzuch, pośladki, uda. To forma aerobiku skierowana do osób, które chciałyby wymodelować dolne partie ciała. Porcja takiego ruchu pobudza i dodaje energii. Jeśli chcesz mieć płaski brzuch, szczupłe uda i jędrne pośladki to są to ćwiczenia dla ciebie! Trenuj ABT – poprawisz swoją kondycję, zdrowie, figurę, ale przede wszystkim samoocenę!Ćwiczenia na brzuch oraz ujędrniające pośladki i uda – możesz trenować w domu albo zapisać się na zajęcia ABT do naszego klubu fitness.
5. Easytone Step - Trening na stepie gwarantuje intensywne spalanie tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym modelowaniu ciała i delikatnym rzeźbieniu mięśni łydek, ud, pośladków oraz brzucha. Niestety, częste ćwiczenia mogą obciążać stawy, gdyż podstawa nie amortyzuje skoków, istnieje więc duże ryzyko kontuzji. Do tego modyfikacja ćwiczeń jest ograniczona i szybko stają się one nużące. Ale nie z EasyTone marki Reebok! To innowacyjne zajęcia bezpiecznie aktywizujące całe ciało. Platforma stepu posiada podstawy wypełnione powietrzem z możliwością regulacji stopnia napełnienia. Dzięki temu EasyTone pozwala na wykonanie o wiele większej liczby ćwiczeń niż tradycyjny step.Możesz wykorzystać obie strony platformy i trenować, leżąc lub opierając dłonie na miękkich platformach, dzięki czemu zaangażujesz duże grupy mięśni, a trening będzie efektywny, urozmaicony i pomoże Ci harmonijnie wymodelować całe ciało.
6. Fat Burning - “Spalacz tłuszczu” jest najbardziej efektywnym treningiem (utrzymujący tętno na poziomie 120 uderzeń na minutę), pozwalającym spalić tkankę tłuszczową. Oparty na nieskomplikowanej choreografii, utrzymany na poziomie średniej intensywności (bez skoków, wymachów, czy energicznych ruchów), będzie idealny dla osób lubiących, ruch, taniec, muzykę, a przy okazji chcących nie tylko zgubić warstwę podskórnego tłuszczyku, ale i poprawić swoją wydolność i koordynację ruchów.
7. TBC - Trening TBC* zaczyna rozgrzewka. Trwa 10 minut, składa się z prostych kroków, które będzie w stanie powtórzyć każdy. Po niej następuje część wzmacniająca, czyli ćwiczenia na ręce, nogi, pośladki i brzuch.
Co dają ćwiczenia TBC*? Dwie składowe TBC* dają dwa rezultaty: wzmocnienie mięśni i ogólnej kondycji oraz utratę tkanki tłuszczowej i poprawę wydolności tlenowej. Staniesz się silniejsza i sprawniejsza, a już po kilkunastu treningach, żeby porządnie się zmęczyć, będziesz musiała zastosować większe obciążenie.Warto wówczas spróbować sił w innych formach fitness, bardziej skomplikowanych choreograficznie. Zajęcia TBC* powodują rozciągnięcie mięśni, w efekcie wysmuklenie całej sylwetki. Ale podstawą sukcesu jest cykliczność.

*TBC – oznacza „total body conditioning”, czyli modelowanie całego ciała. Zajęcia te cieszą się wielkim powodzeniem zarówno wśród początkujących, jak i zapalonych sportowców.

Fitness Academy adres

  • Adres: 99-400 Łowicz, Kozia 1
  • Telefon: 505 418 935

Fitness Academy opinie

Dodawać oceny mogą tylko zalogowani użytkownicy.


Firmy z tej kategoriiOgłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


 Reklama