Poradnia żywieniowa Łowicz adres - opinie

Poradnia żywieniowa - ,,Z pasji do odżywiania” Eweliny Wojtysiak, zaprasza wszystkie osoby, które bezskutecznie walczą z nadwagą, otyłością, niedowagą, chorobami związanymi z dietą. Zachęcamy do współpracy również Panie pragnące wrócić do figury sprzed ciąży, mamy karmiące i planujące potomstwo, oraz wszystkich którzy pragną zakochać się w zdrowym odżywianiu.

Poradnia nie sprzedaję suplementów, jadłospis opiera się na produktach dostępnych w prawie każdym sklepie. Jest również indywidualnie dobierany do preferencji każdego podopiecznego.

Oferta dla Ciebie

Wizyta w Twoim domu

Oferta jest skierowana dla osób, które nie mogą, nie chcą lub po prostu wolą wizyty u siebie w domu. Dietetyk dojeżdża do Twojego domu (do 30 km od Poradni Żywieniowej). Wizyta odbywa się wówczas na tych samych zasadach co w gabinecie. Warto zadbać wówczas o komfort i intymność wizyty, aby nikt nie przeszkadzał przez 60-90 minut.

Wizyta w gabinecie

Pierwsza wizyta dietetyczna to około 60-90 minut. Przez ten czas przeprowadzany jest wywiad żywieniowy. Omawiany jest Twój stan zdrowia, styl życia oraz zwyczaje żywieniowe. Jeśli masz aktualne badania krwi zabierz je ze sobą, ponieważ układany jadłospis jest dostosowany do Twojego stanu zdrowia.
Na wizycie (tak pierwszej, jak i kontrolnej) dokonuje się pomiarów profesjonalnym analizatorem składu ciała TANITA oraz pomiaru obwodów ciała. Dzięki analizie można określić masę ciała oraz procentową zawartość tkanki tłuszczowej, mięśniowej, kostnej, wody w organizmie oraz wiek metaboliczny (jedynymi przeciwskazaniami do wykonania badania są: ciąża bądź rozrusznik serca). Kolejnym etapem spotkania jest pomiar ciśnienia krwi.
W trakcie wizyty zbierane jest szereg informacji o Twoich oczekiwaniach oraz układany jest plan działania.

Dieta na każdą kieszeń

Obawiasz się, że dieta będzie Cię kosztowała fortunę? Bez obaw! Podczas wizyty ułożona zostanie dieta dostosowana do Twoich możliwości i oczekiwań. Układany jadłospis jest zawsze indywidualny, dopasowany do preferencji żywieniowych i zbilansowany pod względem składników pokarmowych. Twój organizm dostanie wszystko to czego potrzebuje w odpowiednich ilościach. Zdrowe odżywianie Jeśli niekoniecznie Twoim celem jest utrata zbędnych kilogramów, a po prostu chcesz zadbać o swoje zdrowie zmieniając nawyki żywieniowe - pokażemy Ci co i jak jeść, żeby w krótkim czasie poprawić Twoje samopoczucie i stan zdrowia. Dieta w chorobach Jadłospis dostosowany zostaje do Twojej jednostki chorobowej. Żywienie w chorobach dieto-zależnych jest bardzo ważne, więc jeśli lekarz wspomniał o potrzebie kontaktu z dietetykiem to zapraszamy do współpracy.

Dieta odchudzająca

Pomożemy Ci w pozbyciu się zbędnych kilogramów w sposób zdrowy, bezpieczny i co najważniejsze trwały. Nie daj się skusić na diety cud, po których kilogramy wracają a organizm jest wyniszczony. Przekonaj się, że dieta może być smaczna, tania a Ty schudniesz nie głodząc się.

Aplikacja mobilna*

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oferujemy bezpłatny dostęp do aplikacji mobilnej https://www.youtube.com/watch?v=WGKRyBHa1Qc w której można obejrzeć swój tygodniowy jadłospis oraz wygenerować listę zakupów na poszczególne dni. Jadłospis masz cały czas przy sobie, bez zbędnych kartek, bez drukowania- ekologicznie i wygodnie! *Aplikacja dostępna na Android i IOS

Cenniki i aktualne promocje są dostępne na stronie internetowej (www.zpasjidoodzywiania.pl) i portalu FB. (www.facebook.com/zpasjiidoodzywiania/)

Kontakt

Poradnia Żywieniowa:
Z pasji do odżywiania
Ewelina Wojtysiak
Sapy 2
99-434 Domaniewice
Telefon: 791009031
Mail: [email protected]
FB https://www.facebook.com/zpasjiidoodzywiania/
www.zpasjidoodzywiania.pl

Poradnia żywieniowa adres

Poradnia żywieniowa opinie

Dodawać oceny mogą tylko zalogowani użytkownicy.


Firmy z tej kategoriiOgłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


 Reklama