TereFere - przedszkole i sala zabaw Łowicz adres - opinie

Terefere to wyjątkowe prywatne przedszkole i sala zabaw w Łowiczu.
Powstaliśmy, abyście mogli spędzić z waszymi Dziećmi miłe chwile, którym towarzyszyć będzie zarówno wspaniała zabawa jak i aktywny wypoczynek. Zaprojektowaliśmy Terefere w taki sposób by Państwa Dzieci mogły zwiększać swoją koordynację ruchową, poprawić sprawność fizyczną i intelektualną poprzez przygotowane przez nas różnego rodzaju zabawy i tematyczne warsztaty.

W naszym przedszkolu i sali zabaw przygotowaliśmy do dyspozycji Dzieci 3 oddzielne strefy:
1. Strefa pełzających maluszków i tych trochę starszych, a w nim duże przestronne miejsce odgrodzone płotkiem gdzie maluchy znajdą zabawki, miękkie klocki i poduszki.
2. Strefa dla starszaka, z dwupoziomową konstrukcją z przeszkodami wyposażoną w trampolinę, zjeżdżalnie, mostki, kładki, ściany obrotowe, przejścia ruchome, labirynty, i basen z piłeczkami.
3. Strefa z warsztatami, w której Państwa Dzieci będą mogły rozwijać swoje talenty manualne, artystyczne, sportowe, intelektualne oraz będą mogły dawać upust swojej wyobraźni, o co zadbają odpowiednio przeszkoleni animatorzy.

Rodziców i opiekunów zapraszamy do naszej przytulnej klubokawiarni gdzie w wygodnych fotelach i na mięciutkich kanapach mogą złapać oddech i odpoczywając posmakować dobrej kawy i herbaty.

A wszystko to blisko Starego Rynku w Łowiczu!

TereFere - przedszkole i sala zabaw adres

TereFere - przedszkole i sala zabaw opinie

Dodawać oceny mogą tylko zalogowani użytkownicy.


Firmy z tej kategoriiOgłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


 Reklama