Cosmedica w Łowiczu!

Dodano: 2016-05-17 14:29:41

• jwero 2016-05-17 14:29:41

Jutro, tj. 18 maja ma zostać otwarta Cosmedica na ulicy Zduńskiej, między starym a nowym rynkiem. Nie wiem, czy spotkaliście się kiedyś z tą siecią aptek (www.cosmedica.pl), ale mnie ta wiadomość bardzo ucieszyła! Po pierwsze dlatego, że mają bardzo szeroki wybór dermokosmetyków, które niejednokrotnie ratowały moją cerę, po drugie dlatego, że promocje, jakie się tam pojawiają są naprawdę superkorzystne. No i mam nadzieję, że wreszcie nie będę musiała tracić czasu na stanie w kolejkach. :)

odpowiedz cytuj
  • Wiertło 2016-05-18 16:05:26

Dzisiaj miałam okazję już był w aptece Cosmedica i jestem zaskoczona, brakowało takiego miejsca na mapie Łowicza. W środku czysto, produkty ładnie poukładane, szeroki wybór, duża przestrzeń. Na pewno będę u nich kupować leki, suplementy, a może też te dermokosmetyki, bo coraz więcej się o nich mówi, może warto spróbować Smile

odpowiedz cytuj
  • polaj 2016-05-23 16:48:26

Ja dotychczas w sumie kupowałam leki w jakichś mniejszych, osiedlowych aptekach, ale właśnie ostatnio trochę przypadkiem, bo lokalizacja jest super, trafiłam do Cosmedici i wiem już, że od tego momentu to tam będę kupować leki. Fajna przestrzeń, czysta, a dodatkowo obsługa bardzo fachowa i miła. Super!

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama