Tenis ziemny

Dodano: 2014-07-30 12:00:01

• 2014-07-30 12:00:01

Przeprowadziłem się z Warszawy tu do Łowicza i czy ktoś z was gra tu w tenisa ziemnego, chodzi mi czy te korty tu się nadają

odpowiedz cytuj
  • seweryn 2014-07-30 12:12:45

te korty są bardzo dobre ja gram w tenisa 7 lat i jestem zadowolony. Moczka jest w porządku  więc nie ma problemu. Tylko dobry sprzęt trzeba mieć. Nie wiem czy  masz ale to podstawa

odpowiedz cytuj
  • 2014-07-30 12:18:14

dzięki a to jakie rakiety proponujesz do tenisa head, prince, wilson, babolat, yonex dunlop

odpowiedz cytuj
  • seweryn 2014-07-30 12:24:08

A wieć wszystkie firmy są dobre ale za wyjątkim dunlopa. Ważne jest to abyś wiedział że firma to jedno a parametry rakiety to drugie ale najważniejsze są umiejętności technika oraz z styl. ja polecam ci rakiete prince exo tour team 100. Ta rakieta moim zdaniem jest jedna z najlepszych tą serią gra np Daniela Hantuhowa jest też cieższa wersja terj rakiety i też dużo światowych gwiazd tenisa gra tą rakieta z tej serii. Najbardziej popularne.

odpowiedz cytuj
  • 2014-07-30 12:28:00

o dzięki za te informacje zawsze sam się uczę wszystkiego .Ale teraz będzie mi o wiele łatwiej . Powiedz mi czyli mam zawracać uwagę na wagę rakiety , na ilości strun  , od ilu do ilu można rakietę naciągać oraz na sztywność ramy . A co sądzisz o rakietach babolata?

odpowiedz cytuj
  • seweryn 2014-07-30 12:32:04

Bardzo dobra firma ale moim zdaniem przereklamowana a ponadto za dużo zaczęli  kombinować nad produkcją rakiet. Ale to jest moje zdanie i nie musisz sie sugerować tym. Ja i tak zawsze będę za prince. Jest jeszcze firma pacific która połączyła się  z firmą fisher i też produkuję bardzo porządne rakiety.

odpowiedz cytuj
  • 2014-07-30 12:36:09

A jak to jest z tymi tłumikami . Bo są na dwie struny lub na 6 bądź 8.
    Które lepsze

odpowiedz cytuj
  • seweryn 2014-07-30 12:47:59

wszystkie są dobre ale lepsze są na 6 lub 8 bo drgania w tedy idą bardziej na  tłumik niż na rączkę rakiety. Ja na przykład mam dwa tłumiki jeden na dwie struny i drugi niżej na 6 i wtedy mam lepszą kontrolę nad rakietą. Pamiętaj również że liczy się też dobry naciąg. i też jest kilka rodzai bo masz hybrydowy to znaczy linki poziome są inne i pionowe są inne , naturalne itp. Ale wybór naciągu zależy do techniki grania, jeden jest np do slajsu a inny do normalnych odbić topspinowych

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez lowicz24.eu, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Agencja Reklamowa ZU-AN z siedzibą w Łowicz 99-400 , Stanisławskiego 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"