19°C bezchmurnie

Hala magazynowo-produkcyjna w Dębowej Górze (wygasło)

cena: 3500.00 PLN

Opis: Hala murowana 350 m2 do wynajęcia od zaraz. Obiekt położony bezpośrednio przy drodze asfaltowej, w miejscowości Dębowa Góra k/ Skierniewic. Budynek składa się z części socjalno-biurowej o powierzchni 35 m2 i hali magazynowo-produkcyjnej 315 m2. Teren ogrodzony o pow. 600 m2.
Część socjalna po generalnym remoncie: okna PCV, ściany gładź gipsowa, na podłodze terakota. Doprowadzone centralne ogrzewanie, linia telefoniczna, woda i kanalizacja.
Hala posiada instalację elektryczną (siła) oraz instalację przeciwpożarową, dobre doświetlenie dzięki nowym oknom PCV i luksferom. Cały budynek posiada instalację alarmową i monitoring, teren ogrodzony z parkingiem i kontrolą dostępu. Dojazd do hali TIR. Istnieje możliwość korzystania z dużego parkingu.
Najemcę dodatkowo obciążają koszty zużycia prądu, wody, ścieków i wywozu śmieci. Kaucja w wysokości jednego czynszu. Do podanej wysokości czynszu należy doliczyć podatek VAT.
Obiekt położony bezpośrednio przy drodze powiatowej w odległości 7 km od Skierniewic, w kierunku Głuchowa. Na terenie obiektu działają inne firmy prowadząc działalność biurową, usługową i magazynową.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-02-14 09:44:40