20°C całkowite zachmurzenie

Firma budowlana zatrudni INŻYNIERA BUDOWY (wygasło)

Firma budowlana zatrudni INŻYNIERA BUDOWY

Prężnie rozwijająca się firma budowlana poszukuje Kandydatów na stanowisko:
INŻYNIER BUDOWY - Konsultant
Miejsce pracy: Łódź
Zadania:
• Dystrybucja szalunków budowlanych (sprzedaż i wynajem)
• Organizacja procesu zaopatrzenia w materiały budowlane inwestycji firmowych
• Wyjazdy do Klienta, prace w terenie
Oferujemy:

• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia – wynagrodzenie + premia
• Umowa o pracę lub kontrakt – do uzgodnienia
• Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej firmie
• Niezbędne narzędzia do pracy

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne o specjalności budowlanej
• Doświadczenie na stanowisku Inżyniera Budowy
• Gotowość do wyjazdów służbowych

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji.
lub kontakt telefoniczny z Anną Rydzewską pod nr: 518-215-122
[email protected]

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-05-13 09:41:59