20°C całkowite zachmurzenie

Firma budowlana zatrudni na stanowisko SPECJALISTA DS. FINANSÓW (wygasło)

Firma budowlana zatrudni na stanowisko SPECJALISTA DS. FINANSÓW

Prężnie rozwijająca się firma budowlana – ogólnopolski deweloper mieszkaniowy zatrudni
Specjalistę ds. Finansów
Miejsce pracy: Łódź
Zadania:
• Tworzenie Raportów na potrzeby Zarządu
• Analizy finansowe realizowanych projektów deweloperskich
• Kompletowanie dokumentacji niezbędnej do pozyskania finansowania
• Ocenianie ryzyka finansowego inwestycji
Oferujemy:

• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
• Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę
• Odpowiedzialne stanowisko w międzynarodowej firmie

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe o specjalności Rachunkowość, Ekonomia, Finanse
• Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży budowlanej)
• Dobra znajomość przepisów z dziedziny prawa podatkowego, finansowego

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji.
lub kontakt telefoniczny z Anną Rydzewską pod nr: 518-215-122
[email protected]

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-05-16 09:08:57