19°C bezchmurnie

Magazynier w sklepie internetowym Łowicz (wygasło)

Magazynier w sklepie internetowym Łowicz

Poszukujemy osobę na stanowisko: magazyniera w sklepie internetowym w Łowiczu (na umowę o pracę bądź umowę zlecenie).
Folkstar to łowicka firma zajmująca się na nowo sztuką ludową i folklorem.

Więcej o firmie: www.folkstar.pl

Obowiązki na stanowisku:
- przyjmowanie dostaw,
- sporządzanie protokołów odbioru,
- kontrola jakości produktów,
- metkowanie produktów,
- rozkładanie produktów,
- obsługa telefonów i maili,
- pakowanie przesyłek,
- szykowanie dokumentów dla kuriera,
- sprzątanie,
- pomoc w zadaniach bieżących.

Wymagania:
- perfekcyjna umiejętność liczenia do 1000 :)
- wykształcenie średnie,
- obsługa komputera,
- mile widziana znajomość Subiekt,
- doświadczenie w handlu lub na magazynie,
- znajomość programów Excel i MsOffice.

Oferujemy:
- pracę w stabilnej, ciekawej firmie;
- umowę o pracę,
- praca w Łowiczu.

Praca w systemie zmianowym.

Firma pracuje do poniedziałku do piątku, między godzinami 8-17. W okresie przedświątecznym (listopad-grudzień) możliwe dłuższe godziny pracy i praca w weekendy.

Jesteś zainteresowany i myślisz, że się sprawdzisz ?

Prześlij nam swoje CV.

www.praca.folkstar.pl

Dołącz koniecznie poniższą klauzulę:
„Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji przez Folkstar.pl. w Łowiczu 99-400 ul. Stanisławskiego 10, w celu uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym.”
Wyświetleń:1059

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-05-03 09:33:51