17°C lekkie zachmurzenie

Pracownik produkcji

Lubisz pracować w zespole ? Praca zmianowa nie stanowi dla Ciebie wyzwania? Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w zagranicznej firmie, która wykorzystuje najnowsze rozwiązania techniczne i technologiczne, a do tego odnosi sukces na światowym rynku?
Teraz możesz się o tym przekonać!
Dołącz do zespołu, który codziennie dostarcza produkty najlepszej jakości klientom na całym świecie.

mamy ofertę dla Ciebie: praca na stanowisku pracownika produkcji w firmie z branży spożywczej.

Oferujemy:
• umowę o pracę tymczasową - gwarantowane wszystkie składki (emerytalne, rentowe, chorobowe, zdrowotne), płatny urlop oraz pozostałe świadczenia
• atrakcyjne wynagrodzenie 15,53 zł brutto za godzinę pracy
• stabilne zatrudnienie na pełen etat lub część etatu
• bezpieczne i komfortowe warunki pracy
• zorganizowany transport z Sochaczewa, Bodzanowa, Wyszogrodu, Kiernozi, Łowicza, Żychlina, Sannik (możliwość rozszerzenia trasy)
• dofinansowanie do posiłków
· fitness i siłownia na terenie zakładu pracy
• atrakcyjny pakiet Randstad PLUS (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki do sklepów)
Zadania:
• praca manualna przy produkcji wyrobów spożywczych
• pakowanie wyrobów gotowych do opakowań zbiorczych
Oczekujemy:
• dużej motywacji do pracy i dyspozycyjności
• sprawności manualnej
• dobrego wzroku
• braku przeciwwskazań do pracy fizycznej, stojącej
Nie czekaj i zgłoś się już dziś, bo praca jest do podjęcia od zaraz!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Dane kontaktowe

Wyślij sms o treści „praca” pod numer 695 404 604 - na pewno oddzwonimy!
Link: https://randstadpl.traffit.com/public/form/a/48103