17°C lekkie zachmurzenie

PIZZERMEN / KUCHARZ ŁOWICZ (wygasło)

PIZZERMEN / KUCHARZ ŁOWICZ

cena: 3500 PLN

W związku z dynamicznym rozwojem naszego lokalu zatrudnimy osobę na stanowisko Pizzerman/Kucharz do lokalu Da Grasso w Łowiczu, pl. Stary Rynek 13

Oferujemy:
- praca w miłej atmosferze i zgranym zespole
- elastyczny grafik pracy
- praca na niepełny lub pełny etat
- oferta dla osoby z doświadczeniem lub do przyuczenia
- uczciwe i czytelne zasady zatrudniania
- atrakcyjne wynagrodzenie
- szkolenia
- system premii
- umowę o pracę

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie posiłków z zachowaniem najwyższej jakości
- zachowanie czystości w miejscu pracy
- kontrola zapasów surowców, przygotowywanie zamówień

Wymagania:
- zaangażowanie, uczciwość, dokładność w wykonywanych obowiązkach
- umiejętność współpracy w zespole
- chęć rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie krótkiego CV na adres [email protected] lub kontakt tel. 501-620-170

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-06-20 12:06:07