Konsultant ds. Turystyki w Biurze Podróźy (wygasło)

Zdjęcie Konsultant ds. Turystyki w Biurze Podróźy Praca Łowicz

Biuro Podróży Sochaczew
Stanowisko: Konsultant ds. Turystyki
Miejsce pracy: Sochaczew

OPIS STANOWISKA:
- prezentacja, przygotowanie i sprzedaż oferty turystycznej
- pozyskiwanie i budowanie relacji z klientami

WYMAGANIA:
- łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
- dyspozycyjność i samodzielność w działaniu
- zdolności sprzedażowe
- umiejętność radzenia sobie ze stresem
- zainteresowanie branżą turystyczną
- doświadczenie w pracy w biurze podróży (warunek konieczny)

OFERUJEMY:
- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- umowę o pracę
- wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem prowizyjnym
- możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, wyjazdy służbowe, szkolenia w Polsce i za granicą

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail: [email protected]
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacyjnego ( zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97roku o Ochronie danych Osobowych Dz.Ust. Nr 133 poz. 883)

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-07-31 12:09:11

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Agencja Reklamowa ZU-AN z siedzibą w Łowicz 99-400 , Stanisławskiego 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"