20°C całkowite zachmurzenie

PRACOWNIK PRODUKCJI - Sochaczew, zorganizowany transport

Lubisz pracować w zespole? Praca zmianowa nie stanowi dla Ciebie wyzwania? Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w zagranicznej firmie, która wykorzystuje najnowsze rozwiązania techniczne i technologiczne, a do tego odnosi sukces na światowym rynku?

Teraz możesz się o tym przekonać!

Dołącz do zespołu, który codziennie dostarcza produkty najlepszej jakości klientom na całym świecie.

Mamy ofertę dla Ciebie: praca na stanowisku pracownika produkcji w firmie MARS POLSKA

Miejsce pracy – Kożuszki Parcel k/Sochaczewa
Nr ref.: /96/11/2017/KB/11587
Praca tymczasowa
Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

OFERUJEMY:
 umowę o pracę tymczasową (gwarancja wszelkich świadczeń, ZUS, urlop itp.)
 stawkę godzinową 15,53 zł brutto
 dodatek za pracę w godzinach nocnych
 zorganizowane dojazdy do pracy
 dofinansowanie do posiłków
 stała opiekę konsultanta na terenie zakładu pracy
 atrakcyjny pakiet Randstad PLUS (opieka medyczna, karta sportowa)

ZADANIA:
 praca manualna przy produkcji wyrobów spożywczych
 pakowanie wyrobów gotowych do opakowań zbiorczych

WYMAGANIA:
 duża motywacja do pracy
 książeczka sanepid
 umiejętność pracy w zespole
 dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym
 gotowość do podjęcia pracy w pozycji stojącej

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij sms o treści PRACA na numer telefonu 695 404 604
Oddzwonimy do Ciebie !!!

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania

Dane kontaktowe

695 404 604