Urządzenie tłoczące, złocące, kreślące, grawerujące graficznie CURIO - grafika na zaproszeniach, kopertach, winietkach (wygasło)

Zdjęcie Urządzenie tłoczące, złocące, kreślące, grawerujące graficznie CURIO - grafika na zaproszeniach, kopertach, winietkach Usługi i firmy Łowicz
To ogłoszenie wygasło w dniu 2019-07-03 12:07:47

VES PLOTER s.c. Oficjalny dystrybutor ploter tnących firmy Silhouette America, Inc. na terenie Polski.
Potrzebujesz małego, nabiurkowego urządzenia wielofunkcyjnego, do małych, sporadycznych nakładów pracy, które umożliwi Ci: tłoczenie graficzne, złocenie artystyczne na zimno, grawerowanie graficzne (ostrzem wleczonym) a do tego kreślenie graficzne?!

Ten ploter powstał z myślą właśnie o Tobie!

Cieszący się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie:
Hobbystyczny ploter tłocząco-kreśląco-złocąco na zimno-grawerujący (ostrzem wleczonym) stolikowy firmy Silhouette America, Inc., model: Silhouette CURIO, format A5
Ploter Silhouette CURIO, jest doskonałym wyborem dla Ciebie, jeśli maksymalny format mediów ploterowych, na których będziesz pracować nie przekracza formatu A5.

Istnieje możliwości rozbudowy plotera do formatu A4.

Urządzenie Silhouette CURIO dedykowane jest dla Ciebie, jeśli:
potrzebujesz urządzenie do tłoczenia artystycznego (embossing/debossing): w papierze*; w miękkim, typowo dedykowanym do tłoczenia kartonie do gramatury 300g/m2*; w miękkich foliach aluminiowych*, w foliach samoprzylepnych* (np. pieczęcie na dyplomy, koperty, zaproszenia, winietki, kartki okolicznościowe, wizytówki itd.)
urządzenia do grawerowania artystycznego (etching) ostrzem wleczonym w: miękkich płytkach aluminiowych* ,miękkich płytkach metalowych* (np. biżuteria ze spersonalizowaną grafiką, dedykacją , grafika dekoracyjna, ozdobna itd.)
- urządzenia do wykonywania perforacji artystycznej (stippling), w: miękkich płytkach aluminiowych*, miękkich skórach* (np. grafika dekoracyjna, biżuteria, wyroby pasmanteryjne itd.)
- urządzenia do kreślenia artystycznego na papierze, kartonie; tkaninach, płótnach, skórach (w celu kreślenia na tkaninach płótnach, skórach należy je podkleić specjalnym podkładem zmywalnym dostępnym w naszej sprzedaży, który je usztywni i umożliwi przymocowanie do maty) , lub sztywnych, twardych powierzchniach do grubości 5mm, jak np. płytki drewniane, płytki metalowe, płytki aluminiowe, płytki plastikowe itd., np. grafika dekoracyjna, opisy, napisy (minimalna wielkość czcionki od 5mm +- w zależności od rodzaju czcionki oraz grubości linii zastosowanego narzędzia). Do kreślenia można wykorzystać powszechnie dostępne w sprzedaży artykuły kreślarsko-rysownicze, jak długopisy żelowe, flamastry, pisaki, cienkopisy, cienkie markery niezmywalne, ołówki, rapidografy itd.
- urządzenia do złocenia artystycznego na zimno na papierze, kartonie*, np. złocenie na dyplomach, zaproszeniach, kartkach okolicznościowych, kopertach itd.

* gwarantowana jakość tłoczenia, grawerowania, kreślenia, złocenia tylko i wyłączenie w przypadku mediów firmy Silhouette America, Inc.

Ploter Silhouette CURIO, stanowi doskonałe uzupełnienia do plotera Silhouette PORTRAIT 2 lub Silhouette CAMEO 3, jako zestaw wycinająco-tłocząco-kreśląco-złocąco-grawerujący do wykonywania m.in.: zaproszeń, winietek, kartek okolicznościowych, pudełeczek artystycznych, spersonalizowanych upominków, dekoracji itd.

Urządzenie współpracuje zarówno z systemem MAC OS X jak i z systemem WINDOWS.

Możliwość bezpośredniej współpracy profesjonalnymi programami graficznymi, wektorowymi CorelDraw, Adobe Illustrator (opcja dodatkowo płatna).
W standardowym zestawie z ploterem bardzo łatwe w obsłudze oprogramowanie w języku polskim, umożliwiające projektowanie własnej, indywidualnej grafiki.

Stworzony z myślą o:
- małych pracowniach artystycznych, dekoracyjnych
- małych pracowniach reklamowych
- hobbystach
- użytkownikach domowych
W standardowym zestawie z urządzeniem otrzymujesz wszystkie to co niezbędne, aby po otrzymaniu urządzenia tłoczyć graficznie, wykonywać złocenia na zimno, grawerować, perforować na mediach do formatu A5 lub po rozbudowie, do formatu A4.

Reklama
 Reklama