Kucharz/ Szef kuchni - praca w Niemczech (wygasło)

To ogłoszenie wygasło w dniu 2019-07-07 12:40:27

Restauracja Mausefalle poszukuje pracowników na stanowisko Kucharz/ Szef kuchni

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.
Numer referencyjny: 0203

Miejsce pracy: Hauptstraße 42, 54570 Neroth
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Obowiązki: przygotowywanie posiłków według menu, opracowywanie nowej karty

Wymagania:
- znajomość j. niemieckiego w komunikatywnym stopniu
- doświadczenie w gastronomii
- wykształcenie kierunkowe
- odpowiedzialne podejście do postawionych zadań
- znajomość aktualnych trendów gastronomicznych

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE: 2300 - 3200 euro brutto
- zapewnione zakwaterowanie (pokój)
- możliwe zapewnione wyżywienie
- praca przez 5 dni w tygodniu, od 12 do 21
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: [email protected]
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20