kucharz śniadaniowy (wygasło)

1 ZŁ To ogłoszenie wygasło w dniu 2019-08-11 08:16:59

Niemiecki Relexa Hotel Muenchen poszukuje pracowników na stanowisko Kucharz (śniadaniowy)

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.
Numer referencyjny: 0257

Miejsce pracy: Schwanthalerstraße 58, 80336 München
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Obowiązki: przygotowywanie bufetu śniadaniowego

Wymagania:
- dobra znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie w gastronomii
- odpowiedzialne podejście do postawionych zadań
- znajomość aktualnych trendów gastronomicznych

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE 2100 euro brutto + dodatki za pracę w niedziele
- zapewnione wyżywienie
- grafik tygodniowy: pon – pt: 5.30 – 14.00, weekendy 6.00 – 14.30
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: [email protected]
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20