Kucharz/młodszy kucharz (wygasło)

1 ZŁ To ogłoszenie wygasło w dniu 2019-08-21 10:14:39

Austriacki Hotel Roessl poszukuje pracowników na stanowiska Kucharz i Młodszy kucharz

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.
Numer referencyjny: 0281

Miejsce pracy: Hauptstrasse 9, 4580 Windischgarsten
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Obowiązki: ustalanie menu, przyjmowanie towaru i jego kontrola, podział dziennych obowiązków (Kucharz), przygotowywanie potraw według karty dań (Młodszy kucharz)

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- wykształcenie gastronomiczne
- doświadczenie zawodowe min. 2 lata
- odpowiedzialność i samodzielność
- znajomość aktualnych trendów gastronomicznych

Oferujemy:
- umowę o pracę z austriackim pracodawcą, na austriackich warunkach
- WYNAGRODZENIE Kucharz: 2000-2500 euro netto, Młodszy kucharz: 1500-1800 euro netto
- napiwki i dodatki do wynagrodzenia
- zapewnione darmowe zakwaterowanie i wyżywienie
- darmowe pranie roboczego stroju
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: [email protected]
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20