zatrudnimy pracownika działu części (wygasło)

Zdjęcie zatrudnimy pracownika działu części Praca Łowicz
To ogłoszenie wygasło w dniu 2019-09-26 10:25:42

Jeżeli pasjonują Cię nowe technologie, cenisz sobie kontakt z Klientem, chcesz dołączyć do zespołu profesjonalistów oraz chcesz się rozwijać – dołącz do naszego zespołu i zostań:

SPRZEDAWCĄ CZĘŚCI DO MASZYN ROLNICZYCH.

Oczekujemy:

Umiejętności typowania części do maszyn i urządzeń rolniczych
Znajomości budowy maszyn z branży rolniczej lub motoryzacyjnej
Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych z branży ogrodniczej, rolniczej lub motoryzacyjnej
Zaangażowania w wykonywaną pracę i konsekwencji w działaniu
Zdolności sprzedażowych, motywacji do pracy

Zakres obowiązków:

Aktywna sprzedaż części zamiennych do maszyn rolniczych i komunalnych największych światowych producentów, sprzedaż materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów
Rozpoznawanie potrzeb klientów, typowanie części, przygotowywanie ofert handlowych i finalizacja transakcji
Zamawianie części do napraw serwisowych i koordynacja tych zleceń
Rozwój sprzedaży w nowoczesnym sklepie internetowym

Co oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Udział w profesjonalnych szkoleniach produktowych dających możliwość rozwoju zawodowego
Pracę ze zgraną ekipą, przyjazną atmosferę