ZATRUDNIĘ MECHANIKA Z UPRAWNIENIAMI ELEKTRYCZNYMI (wygasło)

To ogłoszenie wygasło w dniu 2019-11-08 11:49:24

Opis oferty pracy:
Firma P.P.H.U. „ MSDW” MARCIN SALAMON zajmująca się produkcją opakowań drewnianych poszukuje kandydatów na stanowisko:
MECHANIK Z UPRAWNIENIAMI ELEKTRYCZNYMI
Miejsce pracy: Bełchów, ul. Piaskowa 3 a
Gmina: Nieborów
województwo: łódzkie

OFERUJEMY:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym
atrakcyjne wynagrodzenie
pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
możliwość rozwoju i awansu
niezbędne narzędzia do pracy

NASZE OCZEKIWANIA:
uprawnienia
doświadczenie na podobnym stanowisku
sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność

ZADANIA:
prowadzenie bieżących napraw maszyn, konserwacja, modernizacja urządzeń, lokalizowanie i usuwanie awarii
utrzymywanie prawidłowego stanu technicznego powierzonego sprzętu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ( [email protected]), kontakt osobisty bądź telefoniczny
tel. 698 628 834