Spawacz-praca w Niemczech (wygasło)

1 ZŁ To ogłoszenie wygasło w dniu 2019-11-13 12:44:46

Dla naszych kontrahentów z Niemiec poszukujemy pracowników na stanowisko Spawacz.

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego
Numer referencyjny: 0409

Miejsce pracy: Riesa, Wurzen
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: spawanie cienkiej blachy według rysunków technicznych, produkcja zespołów spawalnych według rysunków, konserwacja i utrzymanie w należytym stanie sprzętu.

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość j. niemieckiego
- własny środek transportu
- samodzielność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE: 2000 euro brutto
- przewidziane dodatki zmianowe do wynagrodzenia (25% nocna zmiana, 50% praca w niedzielę)
- zapewniona dopłata do zakwaterowania przez pracodawcę
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: [email protected]
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20