Groźny wypadek w Kalenicach. Cztery osoby ranne, w tym jedna ciężko - AKTUALIZACJA

Portal lowicz24.eu 04/09/2018 09:14
Martyna Czekalska

Czterech mężczyzn w wieku 18 lat ucierpiało w wypadku drogowym, do którego doszło dziś (4 września) nad ranem na drodze wojewódzkiej nr 704 w Kalenicach (gmina Łyszkowice).

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do łowickiej komendy policji około godziny 7:40. Seat leon uderzył w drzewo w miejscowości Kalenice.

Autem podróżowało czterech 18-latków: dwóch mieszkańców powiatu łowickiego i dwóch mieszkańców powiatu brzezińskiego. Najciężej rannego kierowcę z rozbitego auta wydostali strażacy. Poszkodowany został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Zgierzu. Jego trzej koledzy opuścili pojazd o własnych siłach i trafili do szpitala w Skierniewicach.

Nastolatkowie prawdopodobnie są uczniami jednej z łowickich szkół. Wiele wskazuje na to, że zanim seat rozbił się o drzewo doszło do potrącenia lisa. Kilkadziesiąt metrów wcześniej na drodze leży zwierzę, które zginęło pod kołami samochodu. Czy seata - co ustalą śledczy w toku dochodzenia.

Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza. Droga jest przejezdna.

- Ustalamy, w jaki sposób doszło do zdarzenia i co było jego przyczyną - informuje podkom. Urszula Szymczak, rzecznik prasowy łowickiej policji. - Od kierującego zostanie pobrana krew do badania na zawartość alkoholu.

Groźny wypadek w Kalenicach. Cztery osoby ranne, w tym jedna ciężko - AKTUALIZACJA komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama