Osiedlowy piknik na Zatorzu

Portal lowicz24.eu 01/07/2018 07:12
Martyna Czekalska

Na boiskach na osiedlu Szarych Szeregów w Łowiczu odbył się dziś (30 czerwca) osiedlowy piknik.

Sobotnia impreza została zorganizowana przez zarząd osiedla Zatorze oraz Łowickie Stowarzyszenie „Dać Szanse” z okazji obchodzonego na początku miesiąca Dnia Dziecka.  

Osiedlowa zabawa drugi rok z rzędu odbyła się na boiskach na os. Szarych Szeregów. We wcześniejszych latach mieszkańcy spotykali się na Orliku i na terenie ogródków działkowych przy ul. Bolimowskiej. Jak wyjaśnia Sebastian Cichal z zarządu dzielnicy, nowe miejsce jest bardziej przestronne, a co za tym idzie - lepsze dla tego rodzaju imprezy.

Podczas festynu dzieci mogły na przykład przejechać się na koniu dzięki czy obejrzeć, a nawet wsiąść do wozu strażackiego i policyjnego radiowozu. Na zgłodniałych czekały kiełbaski z grilla.

Osiedlowy piknik na Zatorzu komentarze opinie

  • zatorzanka - niezalogowany 2018-07-05 07:16:16

    Jaki osiedlowy piknik na Zatorzu? Piknik był na boisku szarych szeregow jakby u nas na zatorzu nie było miejsca na piknik, po drugie ta impreza była słaba, samochód policyjny, wóź strażacki i grill i parę konkursów, po pol godzinie moje dziecko 6 letnie stwierdziło ze mu się nudzi...... Szkoda było przychodzić na piknik.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Wynajem busa dostawczego Maxi

Wynajem Busa Dostawczego maxi Cena wynajmu 130zl-za dobe. Wynajem krótko i dlugoterminowy. tel.605-997-373


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama