Inicjatywa obywatelska Porozumienia Łowickiego w lokalnym szpitalu

Wybory 2018, Inicjatywa obywatelska Porozumienia Łowickiego lokalnym szpitalu - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2
Portal lowicz24.eu 02/10/2018 08:58
Katarzyna Gajda

Siedem nowych rożków dla noworodków oraz tyle samo kompletów pościeli przekazali reprezentanci Porozumienia Łowickiego na ręce wicedyrektora szpitala Andrzeja Kaźmierczaka. Trafią one na wyremontowany niedawno oddział ginekologiczno-położniczy.

W poniedziałkowe południe (1 października) reprezentanci Porozumienia Łowickiego z Michałem Sobczakiem, kandydatem na burmistrza Łowicza i Kamilem Sobolem, kandydatem do Rady Powiatu Łowickiego udali się do łowickiego szpitala, gdzie na ręce dyrektora ds. lecznictwa Andrzeja Kaźmierczaka i ordynatora oddziału ginekologiczno-położniczego Adama Skonecznego przekazali siedem rożków dla noworodków i tyle samo kompletów pościeli.

- Oddział położnictwa jest po generalnym remoncie. Warunki, jak i opieka na oddziale są na wysokim poziomie. To czego mi osobiście brakowało to nowa kolorowa pościel, która jest kropką nad i – przyznał Kamil Sobol, który 11 września powitał na świecie syna Wojciecha.

Przy okazji przedstawiciele Porozumienia Łowickiego zwracają się do wszystkich komitetów, aby nie dać się zwariować w kampanii wyborczej i część jej środków ulokować właśnie w takich inicjatywach, które zostaną dobrze spożytkowane przez ogół.

- Warto przy tych igrzyskach obietnic i programów zrobić coś, co już teraz będzie dobrem dodatnim dla naszej małej społeczności – mówi Kamil Sobol.

Inicjatywa obywatelska Porozumienia Łowickiego w lokalnym szpitalu komentarze opinie

  • Tom 2018-10-02 17:24:49

    Warto przy tych igrzyskach obietnic i programów zrobić coś, co już teraz będzie dobrem dodatnim dla naszej małej społeczności – mówi Kamil Sobol. Moze ktos powie prawde : poszlismy do szpitala robic kampanie .
    Jest mnóstwo osob ktorzy pomagaja i nie potrzebuja sie tym chwalic. a propos , posciel w szpitalu powinna byc biała. Widac ze jest czysta i ewentualne slady np krwi sa widoczne.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama