Komunikat Urzędu Skarbowego w Łowiczu ws. ogłoszenia o sprzedaży VAT-u

Porady prawne, Komunikat Urzędu Skarbowego Łowiczu ogłoszenia sprzedaży - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 26/10/2018 15:55
Martyna Czekalska

Urząd Skarbowy w Łowiczu przesyła komunikat w związku z ogłoszeniem "Dam koszty Sprzedam VAT" opublikowanym na naszym portalu, w którym oferuje się sprzedaż faktur kosztowych.

Jak informuje Teresa Kubiak, kierownik Samodzielnego Referatu Kontroli Podatkowej w Urzędzie Skarbowym w Łowiczu, przyjęcie do rozliczeń podatkowych wartości wynikających z faktur określanych jako "puste" (niedokumentujące żadnych zdarzeń gospodarczych), w celu obniżenia zobowiązań podatkowych, zagrożone jest zastosowaniem sankcji przewidzianych w ustawach podatkowych oraz skutkuje odpowiedzialnością karną na podstawie przepisów kodeksu karnego skarbowego.

- Identyfikowanie przypadków posługiwania się przez podmioty gospodarcze lub osoby wykonujące działalność gospodarczą "pustymi" fakturami należy do priorytetów działalności organów podatkowych - dodaje Teresa Kubiak.

Reklama

Komunikat Urzędu Skarbowego w Łowiczu ws. ogłoszenia o sprzedaży VAT-u komentarze opinie

 • Hania Kowalska 2018-10-26 18:30:49

  Proszę zacząć od sprawdzenia jednostek budżetowych miasta, tam znajdziecie ich wiele.

 • Janusz Niemczyk 2018-10-27 22:13:15

  Dla kogo takie ostrzeżenie? Na podstawie donosów ORMOwskich?
  Prawdziwi handlarze nigdy się nie reklamują.
  Tylko siermiężne, zapyziałe i mściwe debilki robią takie donosy.

 • Hania Kowalska 2018-11-08 18:52:18

  Żyjemy w kraju teoretycznie praworządnym, prawo jest jednakowe dla wszystkich , więc je przestrzegajmy , tyle w temacie.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama