13°C bezchmurnie

KW Prawa i Sprawiedliwości z Wolskim–busem przed ratuszem. Zaprezentowali program wyborczy

Dziś, 23 września o godzinie 15. przed ratuszem miejskim odbył się event Prawa i Sprawiedliwości, podczas którego zaprezentowani zostali kandydaci do Rady Miejskiej w Łowiczu i Rady Powiatu Łowickiego oraz na wójtów gmin.

Kandydat na burmistrza miasta Łowicz - Jakub Wolski przedstawił pokrótce swój program wyborczy i odpowiedział na pytanie „Dlaczego zdecydował się kandydować?”

- Przez ostatnie cztery lata pracy radnego, mógłbym trzema słowami określić to co dzieje się w ratuszu - marazm, zmęczenie i znużenie. To coś, na co Łowicz nie może się zgodzić- odpowiada.

Rozwiązaniem problemu ma być spójny plan działania, opierający się na pięciu zasadach. „Piątka Wolskiego” to zbiór haseł wyborczych pod którymi kryją się: „ Dobro Wspólne” , „Współpraca”, „Planowanie”, „Porozumienie”, „Uczciwość”.

Wolski w swoim programie przedwyborczym zapewnił, że chce poznać zdanie mieszkańców Łowicza, dlatego razem z kandydatami na radnych będzie ich odwiedzał swoim busem.

- Jeśli mieszkańcy Łowicza będą mieli pomysły, które możemy wykorzystać, albo jakieś uwagi czy problemy, My jesteśmy otwarci. Ten bus będzie naszym łącznikiem z nimi – mówił podczas niedzielnego eventu kandydat na burmistrza.

Daty i miejsca spotkań nie są jeszcze znane,

Następnie uczestnicy eventu przejechali pod siedzibę Starostwa Powiatowego w Łowiczu. Zaprezentowano tam kandydatów do rad powiatu, kandydata do Sejmiku Województwa Łódzkiego – Waldemara Wojciechowskiego oraz chętnych na stanowiska wójtów.

Kandydatami na włodarzy gmin są: w gminie Bielawy – Paweł Janikowski, w gminie Domaniewice - Michał Szafraniec, w gminie Kocierzew Płd. - Maciej Kania, w gminie Łowicz - Adrianna Kaczor, w gminie Łyszkowice - Małgorzata Zielińska i w gminie Nieborów - Dariusz Kosmatka.


Pełną listę kandydatów PiS do rady i powiatu przedstawiliśmy tutaj

 

KW Prawa i Sprawiedliwości z Wolskim–busem przed ratuszem. Zaprezentowali program wyborczy komentarze opinie

  • Adam Adam 2018-09-24 12:19:05

    Wyścig po synekury . Trzoska bez polityki złotówki nie zarobił - Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego w Łodzi, . Igielski - kierownik ODR-u. Ps samego Wolskiego... Nic nie wiadomo o jego firmie... Media Ouside - pralnia pieniędzy ??? Gołaszewski - kierownik Krus-u tutaj mamy tez kierowniczkę z Krus- u. Kosiorek - pamiętacie ???

  • Hania Kowalska 2018-09-28 22:04:08

    Wszystko pięknie, nowe twarze ale czy to nie ta sama formacja , która tę władze w mieście sprawowała? Wystarczyło przejrzeć nagrania z sesji Rady , żeby wiedzieć kto był współautorem zgubnych dla Łowicza decyzji Burmistrza, tak mocno teraz krytykowany Kto sprzedał tereny po JW na Broniewskiego, kto kupił Kaliską, kto zdecydował o tirach na wiadukcie itd, Uważam , że jak się jest odpowiedzialnym działaczem, radnym to podjęte decyzje doprowadza się do końca a nie ucieka z tonącego statku kryjąc się pod nowymi twarzami. Większy szacunek mam do tych , którzy w sytuacji w jakiej znalazło się miasto pozostali na pokładzie. O co Wam tak naprawdę chodzi? Nam chodzi o ludzi odpowiedzialnych a nie blagierów, populistów.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.