Podwójne zwycięstwo Pelikana w Łowiczu

Portal lowicz24.eu 22/09/2019 18:56

Pelikan Łowicz pokonał w niedzielę, 22 września beniaminka grupy pierwszej III ligi Concordię Elbląg aż 4:1 (2:0) i była to pierwsza w tym sezonie ligowa wygrana drużyny trenera Mykoły Dremluka na swoim boisku.

Było to zwycięstwo jak najbardziej  zasłużone, bo łowiczanie byli na boisku zespołem zdecydowanie lepszym.

Mecz rozpoczął się po myśli gospodarzy, bo już w 7. minucie Piotr Piekarski wyprowadził Ptaki na prowadzenie. Jeszcze przed przerwą na 2:0 podwyższył Damian Warchoł.
Po zmianie stron Pelikan nadal dominował na boisku, czego efektem były gole Filipa Kowalczyka i Damiana Warchoła z rzutu karnego. Bramkę na osłodę zdobył dla Concordii Konrad Wira.

Pelikan Łowicz – Concordia Elbląg 4:1 (2:0)
Bramki: Piotr Piekarski 7, Damian Warchoł 33, 59-karny, Filip Kowalczyk 54 – Konrad Wira 81

Pelikan: Humerski – Kaczorowski (83′ Kozieł), Wawrzyński, Żółtowski, Wyszogrodzki – Kowalczyk, Pomianowski, Piekarski, Warchoł – Woźniak (68′ Kieplin), Szczepański (65′ Białas).

Dodajmy, że rezerwy Pelikana, aby nie być gorszym, w dzisiejszym meczu rozgrywanym o godz. 16 z Termami Ner Poddębice również pokonał przeciwnika 1:0.

Dzisiejsza niedziela z całą pewnością należała do „Ptaków”!

Podwójne zwycięstwo Pelikana w Łowiczu komentarze opinie

• Gość - niezalogowany 2019-09-23 03:49:31

Pani redaktor / panie redaktorze , proszę zakupić słownik ortograficzny ... zwycięstwo ....