Radni PiS Sejmiku Województwa Łódzkiego poparli Jakuba Wolskiego (ZDJĘCIA, VIDEO)

Portal lowicz24.eu 02/11/2018 15:09
Mirka Czubak

Dziś, 2 listopada przed siedzibą Syntexu Jakub Wolski kandydat na burmistrza Łowicza zorganizował konferencję prasową. Jego gośćmi byli Radni Sejmiku Województwa Łódzkiego, którzy popierają jego kandydaturę w II turze wyborów samorządowych.

Na zaproszenie Jakuba Wolskiego, który z ramienia PiS startuje w drugiej turze wyborów samorządowych na włodarza Łowicza, przed firmą dziewiarską Syntex w konferencji prasowej wzięli udział: Grzegorz Wojciechowski - poseł RP, a zarazem radny elekt Sejmiku Województwa Łódzkiego, Krzysztof Ciebiada - wiceprzewodniczący SWŁ, Piotr Adamczyk - szef klubu radnych PiS w SWŁ oraz radni elekci Zbigniew Linkowski oraz Waldemar Wojciechowski. 

Popierający Jakuba Wolskiego w swoich wystąpieniach zachęcali do głosowania na PiS i „młodość” podkreślając, że będzie to gwarantem dobrej współpracy pomiędzy tymi samorządami. Przypomnijmy, że po tegorocznych wyborach samorządowych PiS ma większość w Sejmiku Województwa Łódzkiego. 

- Musimy wdrożyć strategię zrównoważonego rozwoju, na poziomie całego kraju, ale szczególnie na terenie województwa łódzkiego, tak aby mieszkańcy mniejszych miejscowości takich jak Łowicz mogły wyrównać szanse – podkreślał szef klubu radnych PiS Piotr Adamczyk.

Wszyscy zgodnie twierdzili, że należy niwelować dysproporcje pomiędzy Łodzią a pozostałymi terenami i chcieliby, żeby pieniądze mogły trafiać do innych samorządów w tym także do Łowicza. Ich zdaniem marginalizację społeczno-gospodarczą, która zagraża miastu można zatrzymać jedynie z pomocą nowego burmistrza, którym powinien zostać Jakub Wolski. 

- Nie jest moją intencją aby tworzyć dodatkowe podziały. Łowicz jest dla mnie dobrem najważniejszy i chciałbym aby znaczek PiS był wytrychem do drzwi, które do tej pory były dla Łowicz zamknięte – powiedział na zakończenie Jakub Wolski.

To ostatni dzień kampanii wyborczej przed drugą turą wyborów samorządowych, które odbędą się 4 listopada. O północy rozpocznie się cisza wyborcza, która potrwa do godziny 21 w niedzielę. A już w poniedziałek okaże się, który z kandydatów pokieruje Łowiczem przez kolejne 5 lat.

Radni PiS Sejmiku Województwa Łódzkiego poparli Jakuba Wolskiego (ZDJĘCIA, VIDEO) komentarze opinie

  • tomek Neubauer 2018-11-02 16:35:37

    Co prawda nie jestem radnym ale też popieram Wolskiego. Życzę mu z całego serca żeby wygrał. Nie intersuje mnie czy jest z PiSu czy z Platformy. Lowicz potrzebuje zmiany i albo teraz albo nigdy

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama