Spotkania obywatelskie: Stare Miasto

Zarządy osiedli, Spotkania obywatelskie Stare Miasto - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 19/10/2018 10:44
Mirka Czubak

Wczoraj, 18 października w świetlicy przy baszcie gen. Klickiego odbyło się jedno z ostatnich spotkań Krzysztofa Kalińskiego z mieszkańcami łowickich osiedli. Mieszkańcy Starego Miasta wybrali trzy projekty, które będą miały szansę na realizację w 2019 roku w ramach Łowickiego Budżetu Obywatelskiego.

W głosowaniu wzięło udział 43 mieszkańców. Wybrali oni trzy z czterech projektów inwestycji, które przeszły pozytywną weryfikację w Urzędzie Miejskim i mogły zostać poddane głosowaniu.

Oto trzy  zwycięski propozycje do budżetu obywatelskiego. 

1. Budowa chodnika na ulicy Basztowej – 11 głosów
2. Przebudowa rynsztoków na ulicy Zduńskiej, dodatkowe oświetlenie (5 lamp) oraz wyznaczenie miejsc dla niepełnosprawnych – 20 głosów
3. Park przyjazny Rodzinie – rewitalizacja parku przy al. Sienkiewicza – 15 głosów

Projektem, który zdobył najmniejsza liczbę głosów był: Montaż ekranów dźwiękochłonnych wzdłuż nowo powstałej ulicy Dmowskiego (9 głosów). Temat budowy ekranów był szerzej poruszany w dalszej części spotkania, które trwało ponad trzy godziny.

Kolejny etap głosowania odbędzie się w dniach 22 listopada – 7 grudnia. 

Spotkania obywatelskie: Stare Miasto komentarze opinie

  • monia pieszczek 2018-10-19 21:53:20

    Gdzie Kaliński był przes ostatnie 4 lata? ktoś mi powie?

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama