6°C lekkie zachmurzenie

Jakub Wolski oficjalnie kandydatem na burmistrza Łowicza [VIDEO]

Premier Mateusz Morawiecki przyjechał do Łowicza, by zaprezentować strategiczne kierunki działań partii Prawa i Sprawiedliwości przed wyborami samorządowymi. Ważnym punktem tej wizyty była prezentacja kandydata na burmistrza Łowicza z ramienia PiS.

- Pod tym hasłem dom, chciałem jeszcze o jednej rzeczy powiedzieć. I to jest to na co zwrócił mi uwagę Wasz kandydat na burmistrza Łowicza pan Jakub Wolski - przyznał Mateusz Morawicki, a chwile później zaprosił na podest łowickiego radnego.

Premier zaprezentował Wolskiego, jako dobrze znanego sobie przedsiębiorcę, który chce pracować dla dobra wspólnoty.

- Mogę go serdecznie polecić Państwu, ponieważ pan Jakub idzie do polityki tutaj lokalnej, samorządowej nie dla pieniędzy – nie o to mu chodzi, tylko żeby coś dobrego zrobić dla społeczności lokalnej – powiedział Morawiecki.

Więcej informacji nt. dzisiejszej wizyty Morawieckiego w Łowiczu przeczytasz w https://lowicz24.eu/artykul/mateusz-morawiecki-odwiedzil/503650

 

Jakub Wolski oficjalnie kandydatem na burmistrza Łowicza [VIDEO] komentarze opinie

 • Baba Baba 2018-09-02 18:07:28

  Odebrałem wrażenie że premier się zaciął .

 • monia pieszczek 2018-09-03 10:52:38

  Bardzo fajnie wczoraj wszystko wyglądało. Byłam pod wrażeniem tej krótkiej ale treściwej wizyty. Bardzo fajnie, że kandydatem na Burmistza jest w końcu ktoś z młodą krwią, ale też sukcesami. Obecnej władzy mówimy dziękuję.

 • karina olejniczak 2018-09-03 23:26:10

  Dokładnie! W Łowiczu potrzeba rządzących młodych ludzi, a nie starych układowiczów, którzy siedzą przyklejeni do stołka. Panie Jakubie, Młody Człowieku - trzymam kciuki by się udało!

 • monia pieszczek 2018-09-05 09:50:37

  Ogormnie się cieszę, że nie tylko ja widzę konieczność zmiany na kogoś świeżego, młodego i przedsiębiorczego. Pozdrawiam!

 • karina olejniczak 2018-09-05 23:27:29

  Pani Moniko, wydaje mi się, że po tak długiej kadencji warto wprowadzić świeży powiew powietrza. Dodatkowo, wśród moich znajomych krąży taka sama opinia. Nie jest Pani osamotniona w swoich poglądach. Życzę miłej nocy!

 • med jed 2018-09-08 00:04:46

  Śmiech na sali!!!! Przyjechał premier i zrobił z nas wieś! Ja miasta pisowi nie oddam. Moja cała rodzina odda głos na obecnego burmistrza, bezpartyjnego, porządnego.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.