16°C mgła

"Cały Łowicz daje znaka - Nie dla Magdy raka" – koncert charytatywny

Kiedy: 2018-07-20 , godzina: 14:00 | Gdzie: Park Błonie w Łowiczu

W piątek, 20 lipca na Błoniach w Łowiczu odbędzie się koncert charytatywny „Cały Łowicz daje znaka - NIE dla Magdy raka!”. Na łowiczan z dobrym sercem czeka mnóstwo atrakcji.

Magda to 27- letnia mieszkanka Łowicza, która od września 2017 r. walczy z nowotworem złośliwym Kostniakomięsakiem (Osteosarcoma). Jej leczenie nadal trwa, jednak Magda nie daje za wygraną. Na chwilę obecną jej największym zmartwieniem jest brak środków finansowych do życia i leczenia. Dlatego przyjaciele i bliscy utworzyli komitet społeczny „Gramy dla Magdy” i zorganizowali koncert charytatywny „Cały Łowicz daje znaka - NIE dla Magdy raka!”, z którego środki zasilą jej konto.

Impreza rozpocznie się o godzinie 14 . Warunkiem udziału w koncercie jest zakup cegiełek w cenie 5, 10, lub 20 złotych. W programie wydarzenia przewidziane są m.in. fotobudka, porady dietetyka z możliwością pomiaru składu ciała, bezpłatny wizaż, fitness na trampolinach oraz występ mistrza Polski w YoYo Kacpra Pałatyńskiego. Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci (dmuchańce, malowanie buzi).

Na charytatywnej scenie wystąpią Zespół Hokus Pokus, Cosmo, Last minute, Mateusz Jagiełło, KaGraFa, Zespół Ludowy Masovia Łowicz oraz Kapela Szymona z Zielkowic. Gwiazdami wieczoru będzie discopolo zespół Toledo i Tropic.

W trakcie koncertu odbędą się też loterie i licytacje, w których mieszkańcy Łowicza będą mogli dodatkowo wesprzeć zbiórkę pieniędzy dla Magdy.

"Cały Łowicz daje znaka - Nie dla Magdy raka" – koncert charytatywny komentarze opinie

  • gość 2018-07-20 19:03:09

    Przepraszam czy jest konto na które można wpłacać dla Madzi pieniążki? Niestety w dzisiejszej uroczystości nie było możliwości wziąć udziału!!

  • Mirka Czubak 2018-07-20 20:23:12

    Tak. Magda zbiera też pieniądze TU https://zrzutka.pl/smpexr

Dodajesz jako: Zaloguj się