Zabójstwo Mirona B. z Łowicza. Współoskarżony o zbrodnię Mariusz S. złożył wyjaśnienia

Z sali rozpraw, Zabójstwo Mirona Łowicza Współoskarżony zbrodnię Mariusz złożył wyjaśnienia - zdjęcie, fotografia
 • Fotka nr 0 z 4
 • Fotka nr 1 z 4
 • Fotka nr 2 z 4
 • Fotka nr 3 z 4
Portal lowicz24.eu 24/07/2019 22:57
Martyna Czekalska

Przed Sądem Okręgowym w Łodzi kontynuowany był dziś (24 lipca) proces Marzeny B. i Mariusza S., oskarżonych o zabójstwo męża kobiety, Mirona B. z Łowicza. Pierwszy raz od zatrzymania wyjaśnienia w sprawie złożył współoskarżony. Co mówił na sali rozpraw?

Poprzednia rozprawa odbyła się w maju. Sąd przesłuchał wówczas dwójkę świadków: kobietę, od której Mariusz S. wynajął garaż przy ul. Zygmuntowskiej w Łodzi, gdzie znaleziono zawinięte w folię i kołdrę zwłoki Mirona B., oraz młodszego brata Marzeny B. Pisaliśmy o tym tutaj: https://lowicz24.eu/artykul/marzena-b-nalezala/668921.

Na środowej rozprawie przed sądem zeznawała biegła z zakresu medycyny sądowej lek. Anna Przygodzka. Pierwszy raz od momentu zatrzymania obszerne wyjaśnienia w sprawie złożył oskarżony Mariusz S. 38-letni mieszkaniec Łodzi wcześniej konsekwentnie korzystał z prawa do odmowy składania wyjaśnień.

Na sali rozpraw mężczyzna przedstawił przebieg zdarzeń w nocy z 26 na 27 listopada 2017 roku inny od relacji zsiadającej razem z nim na ławie oskarżonych Marzeny B., z którą 38-latek miał romans. Zdaniem śledczych to właśnie feralnej listopadowej nocy w domu przy ul. Cegielnianej w Łowiczu doszło do zabójstwa Mirona. Mariusz S. przekonywał przed sądem, że nie było go wtedy w mieszkaniu małżonków, pomiędzy którymi toczyło się postępowanie rozwodowe.

Przypomnijmy, że zgodnie z wyjaśnieniami współoskarżonej, to jej kochanek miał porazić paralizatorem, udusić, a następnie przenieść do bagażnika auta i wywieźć w nieznanym kierunku ciało 41-latka.

O czym jeszcze mówił Mariusz S.? Co przekazał przewodniczącemu składu orzekającego Piotrowi Wzorkowi jego obrońca, mecenas Paweł Kozanecki?

Więcej informacji wkrótce.

Reklama

Zabójstwo Mirona B. z Łowicza. Współoskarżony o zbrodnię Mariusz S. złożył wyjaśnienia komentarze opinie

 • Gość PK - niezalogowany 2019-07-25 06:32:13

  Tonący brzytwy sie chwyta...

 • Ściemajkido - niezalogowany 2019-07-25 07:48:40

  Ciało denata zawinięte w folie to pomysł zaczerpnięty z feudalnej Japonii.Samuraj gdy dokonał zbrodni zawijał ciało w matę dżudo i opalał ogniem aby stopiona masa polistyrenu odcięła dopływ powietrza.Tak też powstawały pierwsze mumie samurajskie.Później Cesarz Japoński sprzedał ten patent Egipcjanom i Arabom a ci w ramach wdzięczności zdradzili sekretny przepis na kebab.To tyle na temat historii a cdn...Pora do Hasana bo jestem samurajem.

 • SiePaLi - niezalogowany 2019-07-25 12:41:53

  Ściema!!!!!!!TY JUŻ PRZESTAŃ

 • Gość - niezalogowany 2019-07-25 16:54:11

  Ja mam tylko pytanie. Samuraj to byli bardzo wykształceni ludzie. Kto takiego idiote a przede wszystkim gdzie wychodował?

 • Ściemajkido - niezalogowany 2019-07-25 19:11:26

  Dla was leszcze to jestem pan Michał.Bardzo żałuję że nigdy nie ujrzę waszej odwagi na własne oczy i nie poczujecie siły Japońskiego smoka ale tak to jest gdy jedni się rodzą samurajami polskiego pochodzenia a tacy jak wy januszami leszczowego pochodzenia.Banzai!!!

 • Gość kicior - niezalogowany 2019-07-29 15:03:05

  Ściema,do psychiatry!

 • PALUCH - niezalogowany 2019-08-21 19:16:07

  Przestańcie pieprzyć głupoty nie znacie, człowieka nie znacie sytuacji nie ma wyroku więc mordy na wodzy. Puki nie ma wyroku winy to chłopak niewinny.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama